Filip Chajzer został podsumowany w bardzo ostrych słowach, wszystko mu wytknęli. Reakcja dziennikarza oburza fanów

Filip Chajzer został podsumowany w bardzo ostrych słowach, wszystko mu wytknęli. Reakcja dziennikarza oburza fanów Źródło: Facebook/Filip Chajzer; youtube/GargamelVlog

Filip Chajzer znów ma problemy wizerunkowe. Niedawno ucichła jego kolejna już afera, związana z osobami cierpiącymi na ataki paniki. Znany youtuber postanowił podsumować wszystkie wpadki dziennikarza, co wywołało kolejną falę krytyki na młodego Chajzera.

Filip Chajzer nie po raz pierwszy znajduje się na celowniku internautów. Jego zachowanie wielokrotnie było krytykowane, ale mimo to, wciąż ma dosyć spore grono wiernych fanów. Ostatnio kij w mrowisko postanowił włożyć znany youtuber, znany pod pseudonimem Gargamel. W ciągu 20 minut podsumował najważniejsze afery Filipa Chajzera, analizując jego późniejsze sposoby na zażegnanie kryzysu. W ten sposób wywołał kolejną burzę w internecie.

Filip Chajzer podsumowany w 20 minut. Youtuber nagrał film demaskujący dziennikarza

Osoby nieorientujące się w realiach serwisu Youtube mogą nie kojarzyć postaci Gargamela. Twórca znany jest z długich materiałów z analizą krytyczną innych youtuberów, którzy jego zdaniem zachowywali się w sposób szkodliwy. Dzięki dosyć rzadkim publikacjom i dopracowanym materiałom, podpartych szerokim researchem, zaskarbił sobie renomę internautów. To też jego film na temat znanego dziennikarza - Filipa Chajzera nie mógł przejść bez echa.

W 20-minutowym nagraniu nie tylko przypomniał największe kryzysy wizerunkowe Filipa Chajzera (związane z rasizmem, molestowaniem seksualnym, naśmiewaniem się z osób chorych, ujawnianiem prywatnych danych osobowych czy atakowaniem przedstawicieli mniejszości seksualnych), ale także jego metody "radzenia sobie" z tego typu problemami.

Gargamel w swoim filmie stwierdził, że Filip Chajzer za każdym razem wystosowuje przeprosiny, w których de facto nie przeprasza. Według youtubera dziennikarz TVN każdym razem zasłania się swoją tragedią rodzinną, która ma na celu zrobienie z niego ofiary hejtu nieprzychylnych mu internautów. Następnie organizuje zbiórkę charytatywną, która ma wyciszyć aferę. Do tej pory Filip Chajzer w ten sposób osiągał pożądany efekt, ale po tym, jak został zdemaskowany, to może nie wystarczyć.

Filip Chajzer reaguje na kolejny wylew krytyki. Internauci oburzeni

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niedługo po publikacji filmu z krytyką Filipa Chajzera, profil dziennikarza TVN został zalany nieprzechylnymi komentarzami oraz linkami do wyżej wymienionego filmu. Liczono, że syn Zygmunta Chajzera zdecyduje się w końcu do tego odnieść. Faktycznie, dziennikarz zareagował, ale w sposób, który oburzył internautów.

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka nagle trafiła do szpitala. Urodziła, ale... nie dziecko
2. Agnieszka Chylińska pokazała rzecz, którą zrobiła jej córka. Serce pęka, żaden rodzic nie wie, jak zareagować

Na jakiś czas profil dziennikarza zniknął z mediów społecznościowych. Niektórzy podejrzewali, że strona dziennikarza została usunięta przez Facebooka, z powodu ilości zgłoszeń. Gdy jednak fanpage wrócił, był kompletnie oczyszczony z nieprzychylnych komentarzy, a ich autorzy zostali zablokowani. Internauci są oburzeni, liczyli, że Filip Chajzer stanie do konfrontacji z kolejnym kryzysem wizerunkowym. Na jego tablicy zaczęły się pojawiać kolejne posty, ale nic nie wskazuje na to, aby (przynajmniej na razie) chciał się do nich odnieść. Od momentu przywrócenia profilu pojawiły się dwa posty, jeden ze zdjęciem choinki. Drugi, bez zaskoczenia - z akcją charytatywną Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Domowe sposoby na złogi w jelitach. W naszym organizmie może być ich nawet 15 kilogramów
  2. Żona Grzegorza Krychowiaka wygląda jak prawdziwa petarda. Jest niewiarygodnie piękna (FOTO)
  3. Zenek Martyniuk brutalnie zaatakowany przez hejterów. Muzyk wydał oświadczenie
  4. Objawienie na scenie "The Voice Kids"! Gdy tylko otworzył usta, odwróciły się wszystkie fotele, niezwykła reakcja Dawida Kwiatkowskiego
  5. Andrzej zgotował małoletniej córce prawdziwe piekło. Budził ją w środku nocy i robił straszne rzeczy

Źródło: Youtube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News