Filip Bobek zdjęcie dzieciństwo
Instagram Filipa Bobka (instagram.com filip_bobek)
Joanna Szwalikowska - 11 Stycznia 2021

Dziś zna go cała Polska. Uwielbiany aktor pokazał zdjęcie z dzieciństwa, poznajecie go?

Filip Bobek udostępnił na swoim koncie na Instagramie wspomnienie z młodzieńczych lat. Jest to zdjęcie, dzięki któremu możemy zobaczyć, jak wyglądał jako dziecko. Udałoby wam się go rozpoznać?

Filip Bobek urodził się 9 października 1980 roku w Gdańsku, gdzie później dorastał i uczęszczał do szkoły. Ukończył studia na Wydziale Aktorskim na PWST w Warszawie. Swoją karierę rozpoczynał od występów na deskach teatrów w charakterze statysty. 

Filip Bobek udostępnił zdjęcie z dzieciństwa. Udałoby się wam go rozpoznać? 

Zanim na dobre rozpoczął karierę telewizyjną, występował w filmikach, na których pojawiały się doświadczenia chemiczne. Płyty z nagraniami dołączano do podręczników dla gimnazjalistów. Jego debiutem na małym ekranie było rola w serialu TVN pod tytułem „Kryminalni”. 

Ogólnopolską rozpoznawalność udało mu się zdobyć dzięki udziałowi w serialu „BrzydUla”, w którym wcielił się w rolę Marka Dobrzańskiego.Otrzymał za nią Telekamerę 2010 w kategorii „aktor”. Produkcja okazała się tak dużym sukcesem, że TVN zdecydował się na wyprodukowanie kolejnego sezonu serialu o życiu Uli. 

Aktor grał również w produkcjach takich jak „Prosto w serce” czy „Singielka”. Z kolei od 2018 roku gra policjanta Piotra Nowackiego w serialu Polsatu „W rytmie serca”, a także anestezjologa w serialu TVP2 „Na dobre i na złe”. 

Parafianie wstrząśnięci zachowaniem księdza, widać co wyrabiał w kościele. „Cyrk z domu Bożego”Parafianie wstrząśnięci zachowaniem księdza, widać co wyrabiał w kościele. „Cyrk z domu Bożego”Czytaj dalej

Filip Bobek jest bardzo aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych. Chętnie udziela się na Instagramie, gdzie zdołał już zebrać całkiem pokaźne grono fanów - ponad 120 tys. obserwatorów. 

Aktor często dzieli się z fanami zdjęciami z planu czy swojego codziennego życia, choć z pominięciem szczegółów dotyczących życia prywatnego. Większość fotografii jaw się w czarno-białych kolorach, na których regularnie pozuje sam aktor. 

Od czasu do czasu mamy okazję zobaczyć również jego uroczego kociaka czy widoki z licznych podróży po Polsce oraz całym świecie. Niedawno w relacji udostępnił wspomnienie z dziecięcych lat. 

Zdjęcie, które udostępnił Filip Bobek pochodzi z młodzieńczych lat. Jak żartują tabloidy, przyszły aktor mógł wówczas pochwalić się fryzurą podobną do tej, jaką nosił Zenek Martyniuk (oczywiście on sam wzorował się na zagranicznych gwiazdach jak Limahl). 

Trzeba przyznać, że w ciągu lat aktor zmienił się praktycznie nie do poznania. Udałoby wam się go rozpoznać bez podpowiedzi? 

Filip Bobek zdjęcie

Źródło: Instagram Filipa Bobka (instagram.com filip_bobek)

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News