Marta Kaczyńska, prawnik i publicystka umieściła w serwisie Instagram kontrowersyjne zdjęcie. Fotografia zostało bardzo dobrze przyjęta przez internautów. Niestety dla jej fanów, zostało szybko usunięte.

Córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej wrzuciła na instagramowy profil zdjęcie swoich stóp w butach na obcasie. To od razu rozpaliło umysły internautów. Co dodatkowo mogło poruszyć wyobraźnią niektórych jest fakt, że Kaczyńska leży na nim na łóżku, w wydaje się, ponętnej pozycji.

Natychmiastowo posypały się komentarze. Część z nich nie przypadła do gustu Marcie Kaczyńskiej, gdyż usunęła post. Komentujący zwrócili uwagę na piękno jej stóp i ubrania. Fetyszyści miłujący się w stopach dosłownie zaatakowali córkę zmarłego prezydenta.

Kaczyńska nie wytrzymała naporu ze strony zakochanych w jej stopach mężczyzn i kobiet. Nie mogła pozwolić sobie na obecność niewłaściwych komentarzy na jej bardzo ułożonym koncie na Instagramie. Usunęła zdjęcie prawie tak samo szybko, jak je wstawiła. Nie można jednak powiedzieć, aby ten rozdział w jej życiu był zamknięty. Błyskawicznie bowiem wykonano zrzuty ekranu owej fotografii. Zdjęcie obiegło internet.

Zobacz również