Internet tarza się ze śmiechu po toruńskim Festiwalu Piosenki Smoleńskiej

Internet tarza się ze śmiechu po toruńskim Festiwalu Piosenki Smoleńskiej

Trudno jest uwierzyć w to, że Festiwal Piosenki Smoleńskiej odbył się naprawdę. Specjalną relację dla niedowiarków przeprowadziła jednak Telewizja Trwam. Internauci są w głębokim szoku i w znacznej większości wyśmiewają kontrowersyjne wydarzenie.

Festiwal pod tytułem "Oratorium Szlakiem Ikara" odbył się w Toruniu, który jest prawdziwym sercem środowisk związanych z Telewizją Trwam i Radiem Maryja pod kierownictwem ojca Tadeusza Rydzyka. Koncert stanowił osobliwe upamiętnienie ofiar katastrofy smoleńskiej.

Festiwal Piosenki Smoleńskiej w TV Trwam

Jak zaznaczają internauci, sponsorem festiwalu miał być KGHM Polska Miedź. Dlaczego tak się stało? Tego wciąż nie wiemy. ZOBACZ TAKŻE: To oficjalny KONIEC KOD? Szef organizacji nie pozostawia złudzeń Piosenki wykonane w czasie koncertu oczywiście nawiązywały bezpośrednio do tragedii, w której zginął prezydent Lech Kaczyński oraz 95 innych osób. Jedna z nich, nosząca tytuł "Wrak Stalowy", szczególnie zapadła widzom w pamięć.

Zadziwiające treści

Jej wykonawca wyśpiewał bowiem, że... "nie wszystkiemu winne drzewo". W oczywisty sposób zasugerował więc prawdziwość doniesień o rzekomym zamachu. ZOBACZ TAKŻE: Kaczyński przeszedł na emeryturę. Nie uwierzycie ile dostaje miesięcznie od podatnika Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu