Ferdynand Kiepski: Ile ma lat kultowa postać Polsatu?

Ferdynand Kiepski: Ile ma lat kultowa postać Polsatu? Źródło:

Ferdynand Kiepski ile ma lat? Na to pytanie próbuje sobie odpowiedzieć wiele osób. Ferdek Kiepski to kultowa postać słuszne kojarzona z serialem "Świat według Kiepskich". Serial, który jest emitowany po dziś dzień, ma całą rzeszę fanów. 

Ferdynand Kiepski ile ma lat? Na to pytanie odpowiedź jest prosta, jednak trzeba cofnąć się do konkretnych odcinków, żeby to wywnioskować. Ten kultowy serial zawiera naprawdę wiele szczegółów, które czasem trudno wyłapać, ale ciekawość bierze górę i wielu z nas chce to wiedzieć. W postać Ferdynanda Kiepskiego wciela się doskonały aktor Andrzej Grabowski. Jest głównie kojarzony właśnie z tej roli, ale poza tym wielokrotnie pokazał, że jest również wybitnym artystą, a jego kunszt docenia każdy współczesny aktor. Może się on pochwalić naprawdę doskonałym dorobkiem, a na scenach teatru czuje się jak w swoim własnym domu.

Ferdynand Kiepski ile ma lat?

Grabowski urodził się 15 marca 1952 roku w Chrzanowie. Kiepski natomiast nie jest związany z tym regionem Polski. Chrzanów leży w województwie małopolskim. Ferdynand Kiepski natomiast urodził się pod Białymstokiem 9 lipca 1950 roku. Wychodzi na to, że fikcyjna postać jest o 2 lata starsza od aktora, który ją gra. Po krótkich obliczeniach wychodzi, że Ferdynand Kiepski ma 68 lat.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Jak na ten wiek i jego tryb życia nasz bohater trzyma się naprawdę doskonale. Wszyscy wiemy, że Ferdek prowadzi osiadły tryb życia i lubi sobie wypić trunki wysokoprocentowe. Zagonić do pracy i ogarnąć bohatera próbuje jego żona Halina, grana przez Marzenę Kipiel-Sztukę. To kobieta pracująca, która całe życie ciężko haruje na utrzymanie domu jako pielęgniarka. Gdy nie ma jej w domu, jej mąż wpada na przeróżne pomysły, jak się dorobić, aby się nie narobić. Perypetie rodziny Kiepskich możemy oglądać od 16 marca 1999 roku, kiedy to ukazał się pierwszy odcinek pt. "Umarł odbiornik, niech żyje odbiornik". Emitowany jest do dziś i dalej ma ogromną rzeszę fanów. Jest wiele kultowych scen i tekstów, które popularne są nawet dziś i młodzież oraz dorośli chętnie się nimi dzielą. W Serialu grają również inni wielcy aktorzy. Ryszard Kotys wciela się w rolę legendarnego już Paździocha, który jest niezwykle upierdliwym sąsiadem. Nie zapominajmy o Dariuszu Gnatowskim, który gra Boczka i Bartosza Żukowskiego, wcielającego się w rolę Waldusia zabijającego swoim śmiechem. Ten serial towarzyszył całym pokoleniom i rozbawiał nas do łez, niestety aktorzy starzeją się i odchodzą. Kiedyś ten serial zniknie z anteny, ale na długo pozostanie w sercach fanów.  1. Europa wściekła na Dudę! Może pożałować tych słów
  2. Opublikowano niesamowite nagranie. Księżna Kate mówi po polsku!
  3. Ogromna awaria PKO! Polacy odcięci od swoich pieniędzy
  4. Ile lat ma Twój pies w przeliczeniu na ludzkie? Do tej pory obliczaliśmy to źle, prawie wszyscy
  5. Znaki zodiaku, które uznane są za NAJBRZYDSZE. Nie chcesz być na liście
Następny artykuł