Fenomenalny żart Pornhuba! Miliony osób z zawałem serca (FOTO)

Fenomenalny żart Pornhuba! Miliony osób z zawałem serca (FOTO)

1 kwietnia jest dniem nieustających żartów, ale żadnemu z portali internetowych nie udało się tak nabrać i przerazić użytkowników, jak stronie Pornhub. Dowcip administratorów sprawił, że miliony osób przeżyły mały zawał serca.

Pracownicy Pornhuba postanowili przyprawić swoich użytkowników o palpitacje serca. Po wejściu na stronę wszystko wygląda normalnie, lecz po kliknięciu na jakikolwiek film jesteśmy informowani o nowej cudownej usłudze automatycznego udostępniania treści na naszych mediach społecznościowych. Pornhub dziękuje nam za to, że dzielimy się ich filmami i zapewniają, że dzięki nowej opcji już nigdy nie będziemy musieli robić tego osobiście, niezależnie.

Dla tych, którzy nabiorą się na żart, przygotowano dwie odpowiedzi na komunikat, spośród których można wybrać: "Dzięki Pornhub!" lub "Co do cholery, cofnijcie to natychmiast!". Całość wygląda dość realistycznie, więc naprawdę może przerazić, jeśli zapomni się o dzisiejszym święcie.

Internet został zasypany niezliczoną ilością dowcipów. Prawie wszystkie portale próbowały nabierać swoich użytkowników, jednak żaden nie zrobił tego tak, jak Pornhub. Trzeba więc przyznać, że zdecydowanie jego żart był najlepszy i najbardziej efektowny.

fot. pornhub
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News