Świat obiegła właśnie bardzo smutna informacja dotycząca śmierci niezwykle znanego aktora. Artysta zmarł wskutek ran głowy poniesionych w poważnym wypadku samochodowym. Wyjaśnianiem kontrowersyjnej sprawy zajmuje się już policja.

Kim Joo Hyuk, nazywany przez media „koreańskim Hugh Grantem”, odszedł pomimo natychmiastowej reakcji lekarzy ze szpitala w Seulu. Aktor spowodował prawdopodobnie wypadek, który okazał się niestety dla niego śmiertelny.

Szokujące okoliczności tragedii

Uwielbiany przez fanów kina artysta w czasie jazdy swym Mercedesem miał najpewniej zawał serca. Najpierw uderzył w inny samochód, a później wjechał w ścianę apartamentowca. Chociaż Kim Joo Hyuk natychmiast został wyciągnięty ze zmiażdżonego pojazdu, jego życia nie udało się już uratować.

Ostatecznie śmierć aktora spowodował bardzo poważny uraz głowy, którego doznał w momencie zderzenia samochodu ze ścianą. Policja nie potwierdza jednak bezpośredniej przyczyny wypadku i zapewnia, że dokładnie zbada przebieg tragicznego zajścia.

Tysiące fanów aktora na całym świecie ogłosiły ogromną żałobę. Warto zaznaczyć, iż miał on jedynie 45 lat, a jego śmierć okazała się gigantycznym szokiem dla wszystkich internautów.

Znani ludzie, którzy opuścili nas w 2017 roku


Gwiazdy, które przeżyły rodzinną tragedię [ZOBACZ!]

 

Zobacz również