Fatalna wpadka na inauguracji Trumpa, internet eksplodował. "Rosjanie znowu nas strollowali" (VIDEO+ZDJĘCIA)

Fatalna wpadka na inauguracji Trumpa, internet eksplodował. "Rosjanie znowu nas strollowali" (VIDEO+ZDJĘCIA)

Wpadki zdarzają się nawet podczas największych uroczystości państwowych. Tak było i na dzisiejszej uroczystości zaprzysiężenia Donalda Trumpa na prezydenta Stanów Zjednoczonych... No właśnie, czego? Internauci przekonują, że "Rosja znów strollowała USA". 

Podczas uroczystości inauguracyjnej wystrzelono fajerwerki, które miały układać się w znany wszystkim skrótowiec - USA. Pech chciał, że coś się popsuło i litery "A" nie było dobrze widać. Zamiast niej, na niebie pojawiło się "R", co ku zdumieniu obecnych i uciesze złośliwych internautów, stworzyło gigantyczny napis "USR".

Internauci natychmiast zaczęli "rozszyfrowywać" tajemnicze "USR". Niemal wszyscy żartownisie momentalnie powiązali sprawę z aferą dot. rosyjskich hakerów, którzy mieli ingerować w wyniki amerykańskich wyborów. Internautom "udało się" wyjaśnić znaczenie skrótowca: United States of Russia - Zjednoczone Stany Rosji. Użytkownicy Twittera i innych mediów społecznościowych błyskawicznie podchwycili żart.

"Oh nie, Rosja zhakowała inauguracyjne fajerwerki" - pisze jeden z internautów. "Przekazanie władzy Putinowi i tak było bardziej subtelne niż bym się tego spodziewał", dodaje inny. "Trump ujawnia swoje plany wobec Ameryki. Witajcie w USR" "Zabrakło jednego S" - dodaje użytkownik Twittera.

  https://www.youtube.com/watch?v=HLZ_jujE63U
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News