Fatalna wiadomość dla Korwin-Mikkego. Córka trafi do więzienia na lata?!

Fatalna wiadomość dla Korwin-Mikkego. Córka trafi do więzienia na lata?!

Do sądu wpłynął właśnie akt oskarżenia przeciwko Korynnie Korwin-Mikke, córce słynnego i znanego ze swoich kontrowersyjnych poglądów europosła. Jak donoszą media, wkrótce może ona trafić do więzienia na lata. Dla jej ojca bez wątpienia jest to wielki cios.

W kwietniu bieżącego roku 34-latka została zatrzymana przez policję na warszawskiej Pradze. Podczas rutynowej kontroli okazało się, że kobieta nie ma uprawnień do prowadzenia samochodu. Znaleziono przy niej również heroinę. Podejrzewano, że kierowała pojazdem będąc pod wpływem środka odurzającego. W toku śledztwa badania toksykologiczne wykazały, że były to jedynie domysły.

Jaki będzie wyrok?

Córce europosła zostały przedstawione dwa zarzuty: kierowanie pojazdem po odebraniu uprawnień i posiadanie niewielkiej ilości nielegalnej substancji odurzającej. Kobieta przyznała się do zarzucanych jej czynów. Janusz Korwin-Mikke bardzo szybko ustosunkował się do problemów prawnych córki. Stwierdził on, że służby "mogą ją aresztować". Dodał także, iż on "siedział za komuny, teraz więzienia są o wiele lepsze niż dawniej". Dziennikarze spekulują jednak, że to jedynie poza, którą polityk ukrywa troskę o ukochane dziecko. Źródło: wprost.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News