Adam Darski lepiej znany jako Nergal nie należy do grzecznych artystów. Kontrowersje to jego specjalność i tym samym jego życiorys usłany jest takimi wyczynami jak darcie Biblii na koncertach, epatowanie satanizmem czy głośny związek z Dodą. Nergal po raz kolejny udowodnił, że nie zamierza zgrzecznieć.

Obraza uczuć religijnych, procesy sądowe, muzyka blackmetalowa i skandalizowanie to jego znaki rozpoznawcze. Nergal jednak nie zwalnia tempa i kiedy tylko zrobi się o nim cicho, zaraz pojawia się w mediach coś, co wywołuje prawdziwy szok.

Muzyk, skandalista, model

Tym razem mowa o tym, co Darski opublikował na swoim profilu na Instagramie. Muzyk postanowił w swój sposób zinterpretować obraz „Stworzenie Adama”. Stanął całkowicie nagi przed lustrem i zrobił sobie zdjęcie, dotykając szkła. Wygląda to, jakby sam siebie dotykał w dłoń, co ma budzić oczywiste skojarzenie z obrazem, na którym Bóg-stwórca dotyka w ten sposób Adama.

Zdjęcie oczywiście wywołało kontrowersje tym większe, że w lustrze prawdopodobnie odbija się także penis wokalisty. Wiele osób wylało na Darskiego za tę fotografię całe kubły hejtu. Jego fanki są jednak zachwycone kreacją ulubionego muzyka. Oszałamia ich sylwetka Darskiego i przyznają, że Nergal całkiem dobrze się prezentuje. Niektóre wskazują nawet, że 40-latek swoim ciałem bije masę o wiele młodszych mężczyzn.

źródło: instagram.com/nergal69

źródło: instagram.com

Ta kobieta miała obawy przed sesją z narzeczonym, ale efekt PODBIŁ SERCA internautów!


Od tych zdjęć ślubnych WŁOS ZJEŻY CI SIĘ NA GŁOWIE!

...

Zobacz również