Choć do  Agnieszki Chylińskiej w nowym wydaniu zdążyliśmy się już przyzwyczaić, waga artystki zaczyna niepokoić fanów.

Media donoszą, iż Agnieszka „niknie w oczach”. Na początku kariery muzycznej gniewna Agnieszka Chylińska, nie narzekała na brak dodatkowych kilogramów. Wszystko zmieniło się, gdy została szczęśliwą mamą. Wydając płytę „Modern Rocking”, piosenkarka zaskoczyła bardzo seksownymi, kobiecymi stylizacjami a w także blond włosami! Wówczas sporo schudła, jednakże jeszcze wtedy jej figura nie budziła niepokoju.

Wszystko zmieniło się, gdy po siedmiu latach wraz z wydaniem  płyty „Forever Child” i nowym/starym wizerunkiem. Z każdym miesiącem artystka wydaje się być szczuplejsza, do tego stawia na coraz odważniejsze makijaże i fryzury. Coraz częściej słyszymy o spekulacjach na temat rzekomej choroby artystki, które próbowała uciąć jej menadżerka, mówiąc krótko: „każdy ma prawo wyglądać jak chce”.

Ostatnio Agnieszka Chylińska pokazała się w Sopocie, gdzie występowała na jednym z letnich festiwali. Ludzie komentują: „Niknie w oczach”

Zobaczcie, jak Agnieszka prezentowała się w ten weekend na festiwalu TOP of the TOP dla TVN. Czy rzeczywiście jest coraz chudsza?

https://www.youtube.com/watch?v=6pdJkTrDnvM

...

Zobacz również

instagram/AgnieszkaChylińska
Instagram/AgneiszkaChylińska
instagram/AgnieszkaChylińska