Fani załamani. Zapadła decyzja w sprawie "Ucha Prezesa"

Fani załamani. Zapadła decyzja w sprawie "Ucha Prezesa"

Dziesiąty już odcinek Ucha Prezesa, który aktualnie możemy zobaczyć już na YouTube, to jeden z ostatnich odcinków serialu. Jak poinformował menadżer Kabaretu Moralnego Niepokoju, Wojciech Orszulak, zostały jeszcze cztery odcinki internetowego serialu.

Orszulak, który jest także producentem hitowego internetowego serialu, zapowiedział, że to tylko koniec pierwszej serii Ucha Prezesa. Kolejne odcinki w ramach drugiego sezonu serialu zobaczyć będziemy mogli już jesienią, a prace nad scenariuszem drugiej serii już są w toku.

Fani są jednak wściekli. Okazuje się, że dotychczasowy sposób publikowania kolejnych epizodów zostanie niebawem zmieniony. Jak dotąd każdy odcinek pojawiał się najpierw na płatnej platformie ShowMax.com, by kilka dni później trafić na YouTube za darmo.

Cztery ostatnie odcinki pojawią się, co prawda, w sieci, ale tylko dwa będą dostępne za darmo na YouTube. Twórcy serialu zapowiedzieli już, że wyemitują dwa kolejne tylko i wyłącznie na platformie ShowMax.com. Ma to być ukłon w kierunku tych, którzy płacą za oglądanie serialu.

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News