Aż dwóch uczestników odpadło z show TVN! Widzowie nie mogą uwierzyć

Aż dwóch uczestników odpadło z show TVN! Widzowie nie mogą uwierzyć

Top Model to jeden z czołowych programów emitowanych na antenie telewizji TVN. Jednak ostatni odcinek zszokował wszystkich widzów, ponieważ z zawodów odpadło aż dwóch uczestników. Kto okazał się najsłabszy z grupy?

Top Model gości na ramówce stacji TVN już od kilku ładnych lat. Tuż obok innych talent show jest jednym z głównych programów promowanych przez stację. Nie dziwi więc fakt, że program ma naprawdę godną podziwu oglądalność. Jednak czym byłby program telewizyjny bez szoku i zaskoczeń względem widza. W 6 odcinku programu prowadzący postanowili pożegnać się nie z jedną, a z dwoma osobami walczącymi o spełnienie swoich marzeń.

Kto odpadł z Top Model?

W ostatnim odcinku show przed uczestnikami postawione zostały naprawdę wymagające wyzwania. Pierwszym z nich była nauka tego, jak uczestnicy powinni poruszać się po wybiegu. Jednak jeżeli ktoś sądził, że będzie to zwykły "catwalk", to grubo się mylił. Uczestnicy musieli pokonać prawdziwy tor przeszkód, a na najwytrwalszych czekała między innymi równoważnia oraz schody. Dzięki temu uczestnicy byli gotowi na czekający ich casting pod czujnym okiem Roberta Kupisza i Bizuu. Z tym wyzwaniem najlepiej poradzili sobie Huber, Mateusz oraz Ania. Dzięki temu dostali angaż na prawdziwy pokaz mody projektantów. Jednak zwycięzcy tej konkurencji nie mieli zbyt dużo czasu na świętowanie swojego sukcesu, ponieważ kolejne zadanie było równie wymagające. Zawodnicy musieli zmagać się z podwodną sesją zdjęciową, która przysporzyła im nie lada kłopotów. Mimo wszystko trzeba przyznać, że większość z nich spisała się naprawdę na medal. Niektóre zdjęcia wprost zapierają dech w piersiach. Niestety zasady tego typu programów są bezlitosne i osoba, która najsłabiej wywiązała się z zadania, musi odejść z show.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Jednak tym razem wszyscy widzowie zamarli, gdy okazało się, że program opuszczą aż dwie osoby. Według jury podwodna sesja najgorzej wypadła Franciszkowi i Sophie, i to właśnie oni musieli zakończyć swoją przygodę z Tom model. Dla wielu osób był to ogromny cios, ponieważ oboje mieli swoich zwolenników, ale niestety nic już na to nie można poradzić. Trzeba przyznać, że zadania, z którymi muszą zmierzyć się uczestnicy, stają się coraz trudniejsze. Ciężko sobie nawet wyobrazić, co ich czeka w kolejnych odcinkach, które już niedługo będzie można obejrzeć. Dodatkowo trzeba pamiętać, że w gronie uczestników wciąż jest zwycięzca, a do finału coraz bliżej. Dlatego warto już teraz zastanowić się, kto ma największe szanse na zwycięstwo i mocno trzymać kciuki za swojego faworyta.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazdor TVN w śpiączce. „Trzeba działać, liczy się czas”
  2. Marta Kaczyńska pokazała zdjęcie swojego maleństwa! Fani są zachwyceni
  3. Fani Anny Lewandowskiej nie mogą w to uwierzyć! Robert zostawił ją z dzieckiem
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News