Gwiazda muzyki pop przeżywa dramat. Aby ratować jej życie, konieczna była operacja. Straszna choroba atakuje jej ciało. Na dodatek – choroba wciąż jeszcze bardzo słabo poznana.

Selena Gomez najbardziej znana jest z powodu burzliwego związku z Justinem Bieberem. Sama jednak także tworzy muzykę i ma bardzo pokaźną grupę fanów. Wielu z nich zastanawiało się ostatnio, dlaczego piosenkarka zniknęła z mediów. Dziewczyna wyjaśnia teraz powody swojej nieobecności.

Okazało się, że lwią część lata piosenkarka spędziła w szpitalu na leczeniu bardzo tajemniczej choroby, na którą cierpi – toczenia. Jest to przewlekła choroba autoimmunologiczna. Z powodu toczenia, który wyniszcza jej ciało od wielu lat, gwiazda musiała przejść operację przeszczepu nerki.

W poruszającym wpisie na Instagramie Gomez wyjaśnia powody swojej nieobecności. Dziękuje także wszystkim tym, którzy byli z nią w trudnych dla niej chwilach.

– Chciałabym podziękować mojej rodzinie i niesamowitemu zespołowi lekarzy za wszystko, co zrobili dla mnie przed i po operacji. Nie ma też słów, które opiszą, jak bardzo jestem wdzięczna mojej pięknej przyjaciółce, Francii Raisie. Dała mi największy dar, oddając swoją nerkę. Jestem jej niesamowicie wdzięczna. Bardzo cię kocham siostro – napisała w długim wpisie pod zdjęciami ze szpitala.

Na zdjęciach widać obie przyjaciółki, a także bliznę pozostałą po operacji. Nie wiadomo, kiedy to wszystko miało miejsce, sądząc jednak po gojącej się bliźnie – minęło już trochę czasu. Piosenkarka wraca do formy, jednak w pełni zdrowa nigdy nie będzie.

fot. instagram.com/selenagomez/

Źródło: muzyka.onet.pl

...

Zobacz również

11 straszliwych chorób, w których istnienie nie uwierzysz