Znana polska piosenkarka niedawno wystąpiła w jednej z telewizji śniadaniowych. Video z jej krótkim show wywołało w sieci prawdziwą burzę. Fani są bezlitośni i masakrują ją komentarzami.

Marina Łuczenko, znana polska piosenkarka i żona światowej klasy piłkarza Wojciecha Szczęsnego, niedawno skorzystała z zaproszenia TVN-u i wystąpiła w porannym programie Dzień Dobry TVN.

Występ w DDTVN iskrą, która rozpaliła pożar

Podczas wizyty w telewizji śniadaniowej dała widzom pokaz swoich wokalnych umiejętności. Z fanpage programu opublikowano video ze śpiewającą Łuczenko. Nikt nie spodziewał się, że filmik, choć bardzo krótki, bo zaledwie 30-sekundowy, wywoła w sieci prawdziwą lawinę hejtu.

W przytoczonych komentarzach zachowano oryginalną pisownię.

– o boshe co to za tragedia , kiedyś to dało się jej posłuchać ale widzę ,że zamiast śpiewać postanowiła pojęczeć jakby ją brzuch bolał no tragedia… I człowiek od razu wie , że szkoda kasy na jej płyte. – napisała Justyna.

– Bądź już lepiej żona dobrego bramkarza niż beznadziejną wokalistką…. ta piosenka to tragedia jakaś coś ala Donatan&Maryla – skomentował Mariusz.

ZOBACZ TAKŻE: Koszmar, dramat Mariny Łuczenko. Jej kariera legnie w gruzach?!

Fani masakrują piosenkarkę

– Osoba ewidentnie kreująca się przy pomocy sławnego męża. Dodatkowo, dywagująca o prywatnym życiu, na publicznym instsgramie, zgaszona przez dziennikarza, pyta mądrze :ale że co? – dodała Olga.

– Ja pitole. Tez tak umiem wyc i nie musi mnie nic bolec przy tym
. Jeczy jakby zatwardzenie miala. No nie idzie tego okielznac mimo wszystko. Uszy bola jak nic 

– A mnie strasznie irytuja te panienki ktöre śpiewaja tylko po zagranicznemu!!! Wielka Polka a po Polsku to nigdy jej nie slyszałam. Znana to ona byla z 39 i pół filmu, z tego ze z Łozo była, ale jakoś jej nie poszło to spiewanie, potem wielka miłość z Mrozem jak opowiadali w DDTVN a potem rozstanie… Prawda jest taka ze ustawiła sie przy Szczesnym… A ze teraz znowu próbuje śpiewać, zobaczymy. Ma kawał glosu a to co pokazuje teraz srednie jest… – napisała Małgosia.

Fala hejtu ciągle rośnie

To tylko nieliczne z ciągle pojawiających się obraźliwych komentarzy pod adresem Mariny. W większości internauci zarzucają jej brak talentu muzycznego oraz to, że swoją popularność zbudowała na związkach ze sławnymi mężczyznami. Zanim Łuczenko wyszła za mąż za Wojtka Szczęsnego, była również związana z Wojtkiem Łozowskim ps. „Łozo” i z Mrozem.

ZOBACZ TAKŻE: Żona Szczęsnego oszukała swoich fanów! Teraz się obraża i usuwa zdjęcia z Instagrama

Gwiazdy, których karierę PRZEDWCZEŚNIE przerwała śmierć


Uwierzysz, że to ta sama osoba?! Ci ludzie schudli NAPRAWDĘ DUŻO

...

Zobacz również