Fani M jak Miłość w żałobie. Nagła śmierć uwielbianej bohaterki wstrząsnęła widzami

Fani M jak Miłość w żałobie. Nagła śmierć uwielbianej bohaterki wstrząsnęła widzami Źródło: fot. screen tvp

M jak miłość dba o to, by fani nie popadli w monotonię, jednak tego co się teraz stało, nie spodziewał się nikt. Jedna z postaci serialu ma na zawsze zniknąć z Grabiny przez oskarżenia o morderstwo, podczas gdy jej uwielbiana przez widzów matka umiera. 

M jak miłość jest jednym z tych seriali TVP, które w Polsce emitowane są od lat i na dobre wpisały się w życie milionów Polaków. Losy Mostowiaków i społeczności Grabiny śledzone są z zapartym tchem, a producenci dbają o to, by widzowie nie byli znudzeni żadnym wątkiem. Niedawno wynikła sprawa Justyny Górskiej, która zabiła Maćka w obronie własnej, teraz natomiast okaże się, że to nie koniec kłopotów kobiety. Nauczycielkę matematyki czeka jeszcze walka z młodym prześladowcą, który za wszelką cenę chce uprzykrzyć życie kobiety. Na domiar złego dochodzi do tragedii - ginie matka Górskiej, która była postacią uwielbianą przez fanów serialu.

Dlaczego Justyna odchodzi z M jak miłość?

Postać Justyny, grana przez Olgę Kalicką, jest dosyć kontrowersyjna. Kobieta niedawno zabiła swojego byłego partnera, Maćka, jednak po powrocie do Grabiny wciąż nie ma lekko. Bezustannie prześladuje ją Mateusz, który nie pozwala kobiecie zapomnieć o tym, co zrobiła. Justyna robiła już wszystko, by pozbyć się chłopaka - próbowała z nim rozmawiać, tłumaczyć, a nawet groziła policją, nic to jednak nie dało. Postanowiła w końcu zwrócić się do jego ojca - Marka, jednak i to nie przyniosło oczekiwanych przez nią rezultatów. Ostatecznie zdecydowała się zrezygnować z pracy w szkole i porzucić posadę nauczycielki matematyki, byle tylko nie musieć utrzymywać jakichkolwiek kontaktów z młodym Mateuszem. Jak się ma okazać, nawet jej rezygnacja nie przeszkodzi chłopakowi w nachodzeniu jej w domu. Ta niezdrowa sytuacja kobiety zbiegnie się dodatkowo z tragedią w rodzinie Justyny - zginie najbliższa jej osoba, ukochana matka. Jej śmierć doprowadzi Justynę do głębokiej żałoby, którą dzielą z nią fani serialu. To tragiczne zdarzenie spowoduje, że ostatecznie Justyna zdecyduje się wyjechać z Grabiny już na zawsze, ponieważ tam nigdy nie zaznałaby spokoju. Zająć się musi również sprawami pozostawionymi jej przez zmarłą matkę.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Aktor „Pierwszej Miłości” będzie oskarżony o współpracę z mafią? Wyjaśniamy o co chodzi
  2. Tajne spotkanie premiera z Małgorzatą Gersdorf! To się miało nie wydać
  3. Ostateczny i nieodwołalny koniec lata. Szykuje się okropne załamanie pogody
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News