Andrzej Duda ostatnio po raz kolejny potwornie podpadł zwolennikom Prawa i Sprawiedliwości. Wszystko przez zarzuty, które wysunął w kierunku jednej z najważniejszych osób w partii Jarosława Kaczyńskiego, czyli Antoniego Macierewicza. W sukurs szefowi MON przyszły rzesze internautów.

Od kilku dni media społecznościowe aż uginają się od natężenia wpisów opatrzonych hashtagiem #MuremZaMacierewiczem. Użytkownicy wyrażają w nim swoje poparcie dla szefa MON po ostrych słowach prezydenta wymierzonych w jego stronę.

Wszystko zaczęło się od tego, że Andrzej Duda spytany przez osobę z tłumu o to, czy zamierza się w końcu porozumieć z Macierewiczem, odpowiedział:

– Musi sobie parę rzeczy przemyśleć. Jak będzie wobec uczciwych oficerów stosował takie UB-ckie metody, jak Platforma stosowała wobec niego, to będzie kiepsko.

Po tych mocnych słowach wielu z internautów odniosło się do krzywdzącej, w ich mniemaniu, wypowiedzi.

– Panie @AndrzejDuda, zapomniał Pan, że ojciec A.Macierewicza zginął z rąk działania Ubeckich metod. Pańskie uwagi były nie na miejscu. Czekamy na przeprosiny Ministra Macierewicza i to szybko #MuremZaMacierewiczem – grzmi jeden z użytkowników.

Akcja Murem za Macierewiczem nabiera tempa, rozgłosu i ma coraz więcej sprzymierzeńców. – Staliśmy za Panem zanim to się stało modne – piszą internauci.

Twitter
Twitter
Twitter

Na jaki temat Macierewicz napisał magisterkę? Zaskakujące! Tego nie wiedziałeś o byłym szefie MON


Sztuczna mgła, bomba i sabotaż - popularne teorie spiskowe o Smoleńsku [ZDJĘCIA]

...

Zobacz również