Fan okrutnie ocenił twarz gwiazdy "M jak Miłość". Odpowiedziała

Fan okrutnie ocenił twarz gwiazdy "M jak Miłość". Odpowiedziała

Ofiarą ohydnego, prostackiego ataku stała się aktorka, znana z serialu "M jak Miłość". Gwiazda odpowiedziała hejterowi, czym zyskała aplauz fanów.

Artystce wielką popularność przyniosła rola Małgosi w uwielbianej przez przez Polaków telenoweli "M jak Miłość", dzięki czemu dorobiła się wielu fanów. Anty-fanów niestety również.

Gwiazda "M jak Miłość" cieszy się zimą

Aktorka postanowiła podzielić się na Instagramie radością spędzanych z rodziną chwil.  - „Zima zima zima pada pada śnieg” Jest moooooc #dawnoniebylosniegu #zaraztrzebaulepicbalwana #alodowiskajuzpozamykane #umnieteraz-6 #alejazda # #jajuzpospacerzeaWy? - napisała Koroniewska. Artystka zamieściła też zdjęcie, na którym widać jak korzysta z uroków zimy w rodzinnym gronie. I naraziła się na hejterski atak. Jeden z internautów skrytykował urodę gwiazdy.

Ohydny atak hejtera

- Fajnie, ale ten nos psuje ci twarz - zaatakował celebrytkę jeden z użytkowników sieci. Aktorka odpowiedziała hejterowi z klasą, w związku z czym zyskała aprobatę internautów. Użytkownicy sieci uważają bowiem, iż w świecie show-biznesu, w dobie operacji plastycznych gwiazdom brakuje dystansu do swojej urody i naturalnego piękna. - Dzięki za wnikliwą obserwację, zdaję sobie z tego sprawę, ale nie zamierzam go zmieniać. Pokochałam go równie wielką miłością, Pozdrawiam! - zripostowała Koroniewska.

Internauci popierają Koroniewską

- Brawo Pani Asiu. Niech ten co napisał pokaże się - napisał internauta.  - Najważniejsze, że Pani nie wariuje z operacjami plastycznymi, jak inne .Jest Pani uroczą kobietą - dodał kolejny. - Pani Asiu,nie odpisywać chamom, oni i tak tego nie pojmą - dorzucił następny.

 - Dorwał się frustrat z problemami wzwodu do klawiatury i obraża kobiety, które na niego nie spojrzałyby - argumentował jeszcze jeden

- Z tym nosem to jakiś debil napisał. Kretyn - napisał inny.
Proponowane linki:
  1. Nowy romans gwiazd M jak Miłość! Uprawiają seks też poza serialem
  2. Widzowie załamani! Koszmarna śmierć zmieni "M jak Miłość"
  3. Gwiazda "M jak Miłość" brutalnie pobita
Źródło: plotek.pl, Instagram.com
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News