Widzowie Familiady przerażeni. Janowski, Orłoś, teraz Strasburger?

Widzowie Familiady przerażeni. Janowski, Orłoś, teraz Strasburger?

"Familiada" zniknie z anteny Telewizji Polskiej? Taki scenariusz coraz częściej pojawia się wśród komentarzy internautów, w związku w ostatnimi wydarzeniami. Rośnie obawa o los kultowego prowadzącego!

"Familiada" - choć to niektórym może wydać się nieprawdopodobne - towarzyszy nam już od dwudziestu pięciu lat. Wielu widzów kojarzy niedzielne popołudnia z cyklem "Familiada" i skokami narciarskimi. W związku z ostatnimi wydarzeniami w TVP widzowie coraz bardziej obawiają się o dalsze losy legendarnego teleturnieju. Nikt nie ma wątpliwości, że w przypadku gdyby z Telewizją Polską musiał rozstać się Karol Strasburger, program definitywnie by się skończył. Tym samym zakończyła by się pewna era w polskiej telewizji. W ostatnim czasie TVP wypowiedziało umowę Robertowi Janowskiemu, co spotkało się z chłodnym przyjęciem wśród widzów. W końcu emitowany od lat program "Jaka to melodia" cieszył się całkiem przyzwoitą oglądalnością. Robert Janowski był jedną z ikon Telewizji Polskiej i zastąpienie go piosenkarzem Norbim wielu widzów uznało za zniewagę dla Janowskiego. Wcześniej jeszcze z TVP pożegnał się Robert Makłowicz, choć w jego przypadku uzasadnieniem była niska oglądalność programu. Również kilku dziennikarzy opuściło jej szeregi, między innymi Maciej Orłoś, wieloletni prowadzący "Teleexpressu".

"Familiada" może być zagrożona? Widzowie niepokoją się o prowadzącego

Sytuacja w ekipie telewizji publicznej jest niepokojąca i skłania do zastanowienia się, jakie kroki mogą podjąć jej władze w przyszłości. Spośród kultowych programów TVP nie zostało już wiele, zaś najważniejszym i najbardziej lubianym przez widzów jest zdecydowanie "Familiada". DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM - No to teraz tylko czekać, aż pozbędą się Karola Strasburgera i zastąpią Go jakąś "gwiazdeczką" w Familiadzie ... Obym się mylił... - głosił jeden z komentarzy na Facebook'u, nawiązujący do nowego prowadzącego "Jaka to melodia". Emitowany na antenie TVP2 od 1994 roku, w ciągu wielu lat emisji dostarczył nam mnóstwo zabawnych sytuacji, związanych z absurdalnymi odpowiedziami zestresowanych uczestników. Żaden fan programu nie wyobraża sobie, by mógł go poprowadzić jakikolwiek inny prowadzący. W związku z tym, widzowie coraz bardziej obawiają się, że Karol Strasburger - który jest powszechnie darzony sympatią - sprawiający się perfekcyjnie w roli prowadzącego, może zostać zmuszony do odejścia z TVP. Taki scenariusz dla fanów oznaczałby definitywny koniec ulubionego programu.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL
  1. Skąd pochodzi Hubert Urbański? Jego mama jest z bardzo egzotycznego kraju
  2. Kim jest mama Barbary Kurdej-Szatan? To niezwykła osoba o wielkim sercu
  3. Co się dzieje z Markowskim? Żyje jak XVI-wieczny chłop
  4. Dorota Szelągowska da niezapomniane show. Remont kuchni Gesslera żywo zaciekawił fanów
  5. Gwiazda TVP kieruje się dietą pochodzącą z Biblii. Wygląda niesamowicie
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
źródło: Facebook Następny artykuł