Będzie się działo w Familiadzie. Wiesia z "Sanatorium miłości" zmierzy się ze znienawidzoną dziennikarką

Będzie się działo w Familiadzie. Wiesia z "Sanatorium miłości" zmierzy się ze znienawidzoną dziennikarką Źródło: TVP

"Familiada" już od kilkunastu lat przyciąga przed ekrany tysiące Polaków. Zbliżają się Święta Wielkanocne, a to oznacza, że jak co roku producenci przygotowali odcinek specjalny. W rywalizacji staną ze sobą osoby, których starcie z pewnością będzie emocjonujące.

"Familiada" jest bez wątpienia jednym z najpopularniejszych i najchętniej oglądanych teleturniejów w Polsce. W trakcie ponad dwudziestu lat emisji program zdążył obrosnąć już swojego rodzaju legendą - podobnie jak kultowe żarty Karola Strasburgera na początku każdego odcinka. Do tej pory przez program przewinęły się tysiące osób, które postanowiły spróbować swoich sił w w telewizyjnej rywalizacji. Jednakże święta zawsze były okresem, gdy zmieniano nieco jego formę.

W te święta również zostanie wyemitowany specjalny świąteczny odcinek z udziałem celebrytów. Gwiazdy wspólnie zagrają o pieniądze, które zostaną przeznaczone na cele charytatywne. Tym razem rywalizacja będzie zapowiadała się niezwykle pasjonująco. Naprzeciw siebie staną między innymi Monika Zamachowska oraz znana widzom TVP, Wiesia z "Sanatorium miłości". W kontekście pojawiających się w ostatnim czasie negatywnych opiniach na temat żony Zbigniewa Zamachowskiego ten fakt z pewnością przyciągnie wiele osób przed ekrany

"Familiada": skład drużyn podczas świątecznego odcinka

W zmaganiach o piętnaście tysięcy złotych wezmą udział dwie drużyny. Zaskoczeniem dla widzów może być fakt, że organizatorzy postanowili zaprosić do udziału osoby, znane z "Sanatorium miłości", programu, który cieszy się w ostatnim czasie dużą popularnością. I własnie te osoby stanowić będą pierwszą drużynę. Wśród nich znajdzie się Wiesława Kwiatek, Janka "Nina" Busk, Marek Jarosz oraz Krzysztof Rottbard.

Druga drużyna składać się będzie z celebrytów, znanych z zupełnie innego programu - "Europa da się lubić". Zespół składać się będzie z takich postaci jak Monika Zamachowska, Paolo Cozza, Teo Wafidis i Conrado Moreno. Monika Zamachowska, która w niektórych mediach społecznościowych została okrzyknięta "najbardziej znienawidzoną dziennikarką" przez udział w tym programie charytatywnym zyska szansę na przekonanie do siebie niektórych widzów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Prowadzącym będzie gospodarz, który jest związany z tytułem od samego początku - Karol Strasburger. Widzowie z pewnością mogą liczyć na kilka nietypowych sytuacji w związku z formą, jaką program przybierze. Jedną z nich jest kolejny żart prowadzącego, a drugą ogromne emocje towarzyszące zmaganiom celebrytów.

Należy także podkreślić, że oprócz tego, ze odcinek będzie wyjątkowy z racji tego, że zbliżają się święta, to także będzie to świąteczny jubileusz. W tym roku bowiem "Familiada" obchodzi swoje dwudzieste piąte urodziny i możemy być pewni, że organizatorzy zapewnią coś wyjątkowego fanom swojej produkcji. Wielkanocny odcinek zostanie wyemitowany 21 kwietnia w niedzielę, pierwszego dnia świąt o godzinie 14.00 na antenie stacji TVP2.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Danuta Szaflarska zostawiła po sobie ogromny majątek. Kto odziedziczy 7-cyfrową sumę?
  2. Mama Anny Popek miała poważne problemy zdrowotne? „Całkiem opadła z sił”
  3. Atak w kościele na Woli. Ranny ksiądz, nie żyje jedna osoba
  4. Boczek z Kiepskich pokazał się z córką. Dziewczyna niesamowicie go przypomina
  5. Wiadomość, która zbiła nas z nóg. Krystyna Janda w żałobie, nie żyje osoba, której zawdzięcza wszystko
  6. Mama zasnęła z 8-dniowym synkiem na rękach. Obudził ją przerażający krzyk męża

źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News