Młodziutka żona prowadzącego "Familiadę" przerywa milczenie. Wyjawia, dlaczego wyszła za Strasburgera

Młodziutka żona prowadzącego "Familiadę" przerywa milczenie. Wyjawia, dlaczego wyszła za Strasburgera Źródło: instagram/karolstrasburger.official/

Prowadzący show "Familiada" oddziela swoje życie zawodowe od prywatnego, dlatego niewiele wiemy na temat jego dopiero co zawartego małżeństwa. Młoda żona Strasburgera postanowiła jednak przerwać milczenie i zdradziła całą prawdę.

Prowadzący program "Familiada" niewiele mówi o swojej ukochanej, a jego wypowiedzi zapewne można policzyć na palcach jednej ręki. Zaciekawieni internauci nieustannie starają się dowiedzieć czegoś więcej, jednak nie przynosi to oczekiwanych rezultatów. Ku ich uciesze, jego żona postanowiła być nieco bardziej otwarta w tej kwestii i wyznała naprawdę wiele faktów. 

Gwiazdor z programu "Familiada" wziął ślub. Ceremonia owiana wielką tajemnicą 

Karol Strasburger dokładnie tydzień temu stanął na ślubnym kobiercu. Wszystko zostało owiane wielką tajemnicą, dlatego mało kto wiedział, że 72-latek i jego 35-letnia partnerka wzięli ślub. Gdy jednak informacje na ten temat pojawiły się w mediach, tabloidy i internauci dociekali każdego szczegółu na temat pary. 

Jak wiadomo, Karol i Małgorzata przyjaźnią się już od 10 lat, a znają się od 13. Niektórzy mogliby zastanawiać się, dlaczego wcześniej nie zdecydowali się na ożenek. Świeżo upieczona pani Strasburger postanowiła zabrać głos, do czego między innymi zmotywowały ją krytyczne komentarze. Zdradziła całą prawdę na temat ich relacji.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Młodziutka żona Strasburgera przerywa milczenie 

35-latka zdecydowała się wypowiedzieć na temat małżeństwa zdradzając, że ślub wzięli z miłości. Wielu internautów zarzucało jej bowiem, że zrobiła to jedynie dla sławy lub pieniędzy, jednak ta stanowczo zdementowała wszystkie spekulacje. Co więcej oznajmiła, że nie chce by ją czy jej ukochanego traktowano stereotypowo, patrząc jedynie przez pryzmat wieku. Tym samym zaprzeczyła również plotką o potomku. Małgorzata zdradziła, że choć niektórzy byli pewni, że ta jest już w ciąży, dziecka nie ma jeszcze nawet w planach.

Dzisiaj grzeje: 1. Małą dziewczynkę nagle przykrywa morska fala. Jej pies zareagował w niesamowity sposób, wszystko nagrała babcia

2. Płaca minimalna nie pasuje związkom. Jest apel do rządu

- Pobraliśmy się z miłości i na fundamencie wypracowanej przez lata przyjaźni. Tu nie ma drugiego dna. Pieniądze czy inne dobra majątkowe to nie są wartości, które uznajemy za właściwe w prawdziwej relacji (...) Nie każda 35-latka jest taka sama i nie każdy 72-latek jest „dziadem” (...) Po 13 latach znajomości, 10 latach przyjaźni wydaje mi się, że ludzie pobierają się z miłości, a nie po to, żeby mieć dziecko - wyznała w rozmowie z dziennikarzem portalu Super Express.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Panna młoda weszła do kościoła i nagle zapadła grobowa cisza. Ksiądz prawie zemdlał ze wstydu
  2. Był uznawany za najbrzydszego chłopaka w mieście. Zapuścił brodę, został modelem i nie może
  3. Pijany kierowca wjechał w auto gości weselnych. Gdy policjant zajrzał do wraku, osłupiał
  4. Jedno z bliźniaków urodziło się martwe, zdruzgotani rodzice żegnali dziecko. Wtedy wydarzyło się coś, czego nie potrafi wytłumaczyć żaden lekarz
  5. Mężczyzna zamontował w sypialni kamerę, bo podejrzewał gosposię o kradzież. Przekonał się, jak bardzo się mylił

Źródło: superexpress 
 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News