Fame MMA 4 - PPV. Gala dostępna online
youtube/FAME MMA
Wiadomości Pikio - 21 Maja 2019

Fame MMA 4 - transmisja online. Gdzie oglądać za darmo?

Fame MMA 4 - PPV. Wielkimi krokami zbliża się kolejne wielkie wydarzenie. Nie tak dawno widzowie mogli emocjonować się pojedynkiem Marty Linkiewicz z Esmeraldą Godlewską, a już popularna Linki Master stanie do walki z kolejnym rywalem. Czy pojedynki będziemy mogli obejrzeć za darmo? Gdzie będzie dostępna transmisja online?

Fame MMA 4 - PPV - czy transmisja będzie dostępna online? Czy pojedynki popularnych youtuberów, influencerów i raperów będziemy mogli obejrzeć za darmo? To tylko niektóre pytania, jakie najczęściej padają ze strony miłośników mieszanych sztuk walki i nowoczesnych form rozrywki.

Fame MMA 4 - transmisja online na żywo.

30 marca w łódzkiej Atlas Arenie byliśmy świadkami wielkiego wydarzenia. Podczas gali Fame MMA 3 zmierzyło się ze sobą wielu popularnych youtuberów. Wśród zawodników mogliśmy podziwiać między innymi Bonusa BGC, Isamu, Wiewióra, Filipka oraz popularnego Taxi Złotówkę. Największe zainteresowanie fanów freak fightu przyniosła jednak pierwsza żeńska konfrontacja w historii federacji - pojedynek Esmeraldy Godlewskiej z kontrowersyjną Martą Linkiewicz, znaną jako Linkimaster. Gala cieszyła się sporą oglądalnością przynosząc organizatorom sławę i pokaźne zyski. Wojciech Gola i spółka postanowili, że na kolejną odsłonę Fame MMA fani nie będą musieli długo czekać.

22 czerwca 2019 roku w Hali Sportowej w Częstochowie odbędzie się kolejna edycja przedsięwzięcia. W walce wieczoru ponownie będziemy mogli zobaczyć żeński pojedynek. W walce o pas federacji zmierzą się wspomniana Linkimaster oraz inna celebrytka robiąca karierę w internecie - SexMasterka. Wydarzenie rozpocznie się około godziny 20:00. Poniżej pełna karta walk czwartej odsłony Fame MMA 4.

 • Adrian "Medusa" Salamon - Piotr "Knaziuu" Knaś
 • Michał "Boxdel" Baron - Ochroniarz
  Dawid Ambro - Don Kasjo
 • Filip Marcinek - Łukasz "Tomb" Imiełowski
 • Kizo - Marcin Makowski
 • Adrian Polak - Amadeusz Ferrari
 • Jongmen - Kamil Kasti
 • Marta Linkiewicz - SexMasterka

Dla wszystkich tych, którzy tego dnia nie będą mogli wybrać się do Częstochowy mamy dobrą wiadomość - transmisja na żywo będzie dostępna w internecie.

Fame MMA 4. Stream za darmo?

19 maja 2019 roku odbyła się pierwsza konferencja prasowa hucznie zapowiadająca zbliżające się wydarzenie. Chociaż nie zabrakło ostrych wymian zdań pomiędzy męskimi zawodnikami, największą uwagę widzów, jak można się było spodziewać, przykuła konfrontacja uczestniczek walki wieczoru. Dziewczyny nie kryły pewności siebie oraz uszczypliwości w swoim kierunku. Aniela Bogusz, internautom znana jako SexMasterka tak rozpoczęła swoje przemówienie:

- Witam wszystkich bardzo serdecznie. I teraz tak... Co wy myślicie? Że ja nie śledziłam Instagrama FAME MMA? Po wstawieniu zdjęcia z zapytaniem: "kogo chcecie zobaczyć na kolejnej gali?", jak zaczęłam czytać komentarze, to mi się uśmiech na twarzy pojawił. Więc jestem, kochani!

Następnie podgrzewając atmosferę i napięcie pomiędzy zawodniczkami wręczyła swojej oponentce słownik poprawnej polszczyzny. Marta Linkiewicz zachowała stoicki spokój nie dając wyprowadzić się z równowagi. Wyrzuciła słownik, a także podkreśliła, że bierze udział w kolejnej edycji tylko dlatego, że lubi wyzwania i duże pieniądze.

Galę MMA 4 będzie można obejrzeć na żywo online, jednak transmisja nie będzie dostępna za darmo. Podobnie jak w przypadku poprzednich edycji, aby obejrzeć elektryzujące pojedynki będziemy musieli zapłacić. Walki freaków internetowych będziemy mogli śledzić na żywo dopiero po wykupieniu PPV. Koszt streamu 4. edycji Fame MMA najprawdopodobniej będzie kosztował 19,99 złotych. Więcej szczegół odnośnie transmisji online z pewnością poznamy wkrótce. Możemy się spodziewać, że walki poszczególnych par będziemy mogli oglądać za darmo kilkanaście minut po ich zakończeniu. Błyskawicznie wstawiane retransmisje pojawią się w serwisie Youtube.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

 1. Marta Linkiewicz znów na Fame MMA. Kim jest kontrowersyjna celebrytka?
 2. Użytkownicy wykop.pl nagłośnili akt wandalizmu młodej instagramerki. Dziewczyna przeprasza
 3. Największe afery na wykop.pl. Sposób, w jaki użytkownicy je przeprowadzają, może zaskoczyć
 4. Top 10 najpopularniejszych wpisów na wykop.pl w kwietniu 2019
 5. Ile kosztuje prawo jazdy? Ceny kursów zależą od miejsca
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News