Różal zawalczy na FAME MMA? Niewiarygodne doniesienia mediów, dostał propozycję

Różal zawalczy na FAME MMA? Niewiarygodne doniesienia mediów, dostał propozycję Źródło: screen youtube.com/FITNEZ

FAME MMA z każdą kolejną galą zyskuje na popularności, a zapowiedzi kolejnych edycji pojawiają się już tuż po końcu imprezy. Wielu widzów zastanawia się, kogo będziemy mogli zobaczyć na kolejnej gali i jak się okazuje, propozycję udziału dostają również profesjonalni zawodnicy.

FAME MMA od samego początku swojego istnienia wzbudziło dużą ciekawość wśród polskich internautów. W końcu tylko na tej imprezie mogą zobaczyć znanych internetowych twórców, którzy naprzeciw siebie wchodzą do oktagonu. Oczywiście poziom prezentowanych walk jest o wiele niższy niż na galach, na których występują profesjonaliści, jednak nie oznacza to, że ilość dostarczanych emocji i przeżyć jest niższa.

W ciągu czterech gal FAME MMA byliśmy świadkami naprawdę ciekawych pojedynków, w których nie brakowało naprawdę kontrowersyjnych osobistości. W końcu ciężko zapomnieć chociażby walki patostreamera Daniela Magicala, który w oktagonie złamał sobie nogę lub pojedynku Marty Linkiewicz z Esmeraldą Godlewską. Jednak są to wciąż tak zwane freak fights, czyli walki pomiędzy amatorami. Chociaż włodarze FAME MMA składają propozycję również zawodowcom.

Różal wystąpi na FAME MMA?

Marcin "Różal" Różalski jest doskonale znany wszystkim miłośnikom mieszanych sztuk walki. Sportowiec ma liczne grono fanów zarówno dzięki swoim niesamowitym walkom, jak i wspaniałego nastawienia do pomagania innym. Różal otwarcie wspiera fundacje pomagające zwierzętom, a i sam dał szczęśliwy dom wielu czworonogom.

Jednak na początku tego roku Różal ogłosił, że zawiesza swoje rękawice na kołku i jak na razie kończy z walkami w ringu. Jednak nie oznacza to, że przestał otrzymywać liczne propozycje wzięcia udziału w galach organizowanych przez najróżniejsze organizacje. Byłym mistrzem wagi ciężkiej KSW interesują się nawet organizacje zagraniczne, ale jak na razie Różal odmawia powrotu na ring.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak się udało ustalić dziennikarzowi portalu Sportowe Fakty, sportowiec miał nawet otrzymać propozycję od włodarzy FAME MMA, a pogłoski o licznych możliwościach powrotu Różala do walk w oktagonie potwierdził jego menadżer Artur Ostaszewski.

 - Kuszenie "Różala" trwa. Ma oferty walki od Wołgi po Filadelfię - napisał dziennikarz portalu Sportowe Fakty.

 - W sumie taka jest prawda - odpowiedział Ostaszewski.

Różal nigdy nie ukrywał, że jego przerwa od walk wcale nie musi trwać wiecznie i nie wykluczone, że jeszcze uda nam się go zobaczyć walczącego na ringu. Chociaż jeżeli organizatorzy FAME MMA chcieliby, aby wystąpił w ich gali, to musieliby znaleźć dla niego naprawdę godnego przeciwnika.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Córka legendarnego aktora oddała ojca do przytułku. Jej życie było pasmem nieszczęść, zmarła w samotności. Zapomniana przez świat
  2. Wypłynęło intymne zdjęcie Agaty Dudy i Prezydenta! Namiętnie się na nim całują, ludzie są w szoku
  3. 15 niesamowitych rzeczy, które Twój pies wie o Tobie. Niektóre sprawią, że złapiesz się za głowę
  4. Fani są zrozpaczeni. Uwielbiany gwiazdor disco-polo wydał oficjalne oświadczenie, odszedł już na zawsze
  5. Dzieci żegnały się z umierającą mamą. Spojrzały na tatę i zamarły, coś strasznego
  6. Nie żyje jeden z członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Uroczystości pogrzebowe zaplanowano na 20 lipca

 

źródło: MMA.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News