Jest przeciek! Po Streżyńskiej CZOŁOWY minister z hukiem wylatuje z rządu!

Jest przeciek! Po Streżyńskiej CZOŁOWY minister z hukiem wylatuje z rządu! Źródło:

Rekonstrukcja rządu ruszyła na całego. To już fala dymisji, kolejni ministrowie wylatują z rządu. Chwilę temu stanowisko straciła Anna Streżyńska, teraz media informują o kolejnej szokującej dymisji - z rządu z hukiem wylatuje czołowy minister.

Wcześniejsza rekonstrukcja rządu

Dymisja Anny Streżyńskiej jest zaskakująca. Wszyscy spodziewali się, że rekonstrukcja rządu, zapowiedziana na wtorek, dopiero jutro rozpali do czerwoności media. Jednak już teraz kolejni ministrowie żegnają się ze swoimi stanowiskami i współpracownikami. ZOBACZ TAKŻE - Totalne zaskoczenie! Wiemy kto będzie nowym ministrem, wyborcy PiS będą wściekli

Fala dymisji. Czołowy minister wylatuje z hukiem

Zaraz po tym, jak poinformowano o dymisji Anny Streżyńskiej, media rozgrzała kolejna informacja. Ze stanowiskiem pożegnał się jeden z czołowych ministrów w rządzie Beaty Szydło, szef Ministerstwa Spraw Zagranicznych - Witold Waszczykowski. ZOBACZ TAKŻE - Córka Macierewicza przerywa milczenie! Szokujące wyznanie: Mój ojciec był... O tej dymisji mówiło się już od dawna, a teraz stała się faktem. Jeszcze nie wiadomo, kto zajmie miejsce szefa dyplomacji, jednak większość komentatorów jest zgodna, że na to stanowisko czeka prezydencki minister Krzysztof Szczerski. Ma to być podkreśleniem budowanego sojuszu między prezydentem Andrzejem Dudą a premierem Mateuszem Morawieckim. ZOBACZ TAKŻE - OFICJALNE: Mateusz Morawiecki rezygnuje z funkcji w rządzie!
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News