Niezmiennie trwa w naszym kraju protest lekarzy rezydentów. Jako że konfliktu nie udało się zażegnać podczas utrudnionych rozmów z polskim rządem, nastroje obu stron stają się coraz bardziej skrajne. TVP Info posunęło się jednak zdecydowanie zbyt daleko w próbie przeforsowania swojej racji, prowokując krytykę młodej lekarki ujawnieniem faktów z jej życia, które jednak… nigdy nie miały miejsca.

Materiał, w którym dziennikarze Telewizji Polskiej przekazali widzom informację dotyczącą rzekomych zagranicznych, drogich wakacji protestującej Katarzyny Pikulskiej, wywołał ogromne emocje. Wielu internautów skrytykowało lekarkę za hipokryzję i kłamliwość. Jak się jednak okazało, to TVP Info zdecydowanie zmanipulowało fakty z jej życia.

– Coś podobnego!!! To foto Kasi Pikulskiej z Kurdystanu zostało zrobione przeze mnie w przerwie nieustannej pracy w szpitalu 50 km od Mosulu!!! – napisał jeden z kolegów Pikulskiej pod fotografią, którą Telewizja Polska udostępniła jako dowód luksusowych wakacji narzekającej na zarobki lekarki.

– TVP info pokazuje dziś foto Katarzyny Pikulskiej z Porozumienia Rezydentów z jej podróży, by pokazać, jak rzekomo dobrze bawi się podczas wyjazdów. Tymczasem zdjęcia z profilu FB Kasi zostały wykonane podczas misji medycznej w Kurdystanie, TVP relacjonowała ten wyjazd!!!! Proszę – to są realia pracy w Kurdystanie – 50 km od Mosulu!!!! Tak się „bawimy” na wyjazdach, TVP info!!! – napisał także Paweł Szczuciński, wytykając Telewizji Polskiej daleko posunięte kłamstwo.

...

Zobacz również

Fot. Twitter
Fot. Facebook
Fot. Twitter

Najbardziej przerażające fakty o ISIS [ZOBACZ!]

Podarte spodnie Prokopa, buty Ziemca i u*** stół Durczoka - największe wpadki w polskiej telewizji [ZOBACZ!]