Dziennikarz największej polskiej gazety zmasakrowany i pobity. Ujawnił szokujące informacje

Dziennikarz największej polskiej gazety zmasakrowany i pobity. Ujawnił szokujące informacje

Praca dziennikarza może być bardzo niebezpieczna. Przekonał się o tym dziennikarz gazety "Fakt", który znajduje się obecnie na tropie sporej afery. Mężczyzna został napadnięty i pobity. Sprawę bada policja.

Chcący zachować anonimowość dziennikarz "Faktu" od dłuższego czasu bada sprawę głogowskiego radnego, który w niewyjaśnionych okolicznościach stracił swoje życie. Wiele wskazuje na to, że polityk wiedział o rozwijającej się aferze korupcyjnej w mieście, co mogło doprowadzić go do śmierci.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ: Lewandowscy w żałobie. Śmierć zabrała bliską im osobę

Dziennikarz gazety "Fakt" dotkliwie pobity

Sprawę pomógł nagłośnić właśnie reporter największej polskiej gazety, za co również niemalże przypłacił życiem. 6 czerwca dziennikarz wychodził na spacer ze swoimi psami, gdy został zaatakowany przez kilku zamaskowanych mężczyzn. Kopiąc go i bijąc, krzyczeli, iż jest to zemsta za Pawła Chruszcza. Życie dziennikarza uratował tylko szczek jego psów, który ściągnął uwagę mieszkańców okolicznych budynków. - Jeden ze zbirów zaszedł mnie od tyłu. Powalili mnie na ziemię i zaczęli kopać. Celowali w głowę, ale udało mi się zasłonić - powiedział mediom dziennikarz. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. PRZEŁOMOWE ODKRYCIE NA MARSIE! Łazik Curiosity odnalazł właśnie materię organiczną
  2. Poszaleli! Polska zbojkotuje mundial 2018 w Rosji
  3. „Każdy ma ją za dupodajkę”. Hanna Lis walczy z hejterami
źródło: fakt.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News