Facebook nie działa! Globalna awaria w Polsce i na świecie

Facebook nie działa! Globalna awaria w Polsce i na świecie Źródło:

Facebook nie działa. Internauci na całym świecie wstrzymali oddech. Nie są w stanie skontaktować się ze swoimi znajomymi w mediach społecznościowych, ani przeczytać najświeższych wiadomości. Nie mogą również podzielić się swoimi przemyśleniami na tablicy. Jeżeli jesteście w stanie przeczytać tego newsa a znaleźliście go na Facebooku, wiedzcie, że jesteście szczęściarzami. Facebook przestaje działać.

ZOBACZ TAKŻE:  Stało się! Facebook sprzymierzył się z rządem, opozycja ma przechlapane Takiej sytuacji nie było od dawna. W internecie pojawiają się przerażające informacje. Na ten moment wiemy o problemach, pojawiających się w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych i niektórych częściach Europy. Również w Polsce.

Dostawcy szaleją

Dostawcy internetu nie wiedzą, co robić z zaistniałą sytuacją. Nie są pewni źródła problemu. Ich linie telefoniczne są oblegane przez rozzłoszczonych internautów, którzy nie są w stanie połączyć się z Facebookiem. Odświeżanie kart po paręnaście razy nie pomaga, a jedynie wzmaga frustrację.

Facebook nie działa na całym świecie

Nie tylko w Polsce korzystanie z Facebooka jest uciążliwe, lub niemal niemożliwe. Okazuje się, że problem występuje na całym świecie. Na Twitterze pojawiają się masowe informacje, opatrzone hashtagiem #facebookdown, który w tłumaczeniu oznacza "facebook nie działa". Na ten moment powody awarii nie są znane. Trudno będzie je poznać. Sam Facebook nie odniósł się do tych doniesień. Jest jednak świadomy zaistniałego problemu. W internecie pojawiają się wykresy, pokazujące zgłoszone raporty o błedach. Pierwsze, w większych ilościach, zaczęły pojawiać się w godzinach porannych. Dokładniej, między 7 a 11. Teraz jednak problem osiągnął swoje apogeum. Raporty zgłaszane są masowo. Facebook nie działa. Internauci są załamani. Nie wiadomo, kiedy problem ustąpi. Internauci zmuszeni są dzielić się informacjami o problemach z medium społecznościowym za pośrednictwem innych portali. Szczególnie, poprzez Twittera.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News