Zdjęcie Eweliny Lisowskiej sprzed lat wywołało burzę. "Ale PASZTET"!

Zdjęcie Eweliny Lisowskiej sprzed lat wywołało burzę. "Ale PASZTET"! Źródło: Fot. EwelinaLisowskaVevo

Ewelina Lisowska w świecie show biznesu słynie ze swojej urody. Nie zawsze jednak tak było. Internauci potrafią być bezlitośni. Gwiazda pokazała swoje zdjęcie sprzed lat. Niektórzy wprost piszą: "Ale pasztet!"

Ewelina Lisowska to bardzo znana piosenkarka w Polsce. Swojego czasu nagrała hit, który krążył w radio oraz Internecie na okrągło. Nie było godziny, aby nie usłyszeć piosenki pt. "W stronę słońca". Był tak popularny, że stał się nawet singlem promującym pewien sklep sprzedający sprzęty RTV i AGD.

Ewelina Lisowska i "10 years challenge"

Jak wiele gwiazd, Ewelina Lisowska podąża za modą. Nie tylko o ubiór i muzykę tutaj chodzi. Piosenkarka postanowiła wziąć udział w popularnym na całym świecie "10 years challenge". Pokazała swoje zdjęcie z dzieciństwa. Gdy na nie patrzymy, ciężko uwierzyć, że to jest naprawdę ta sama osoba. Na zdjęciu po prawej widzimy, jak dziś wygląda Ewelina Lisowska. To piękna dziewczyna o czarnych włosach i brwiach, ładnym i zgrabnym nosie, wypukłych ustach oraz szczupłej talii. Na zdjęciu po lewej widzimy natomiast osobę, która jest do niej zupełnie niepodobna. Tamta dziewczyna ma kompletnie inny odcień włosów, na twarzy młodzieńczy trądzik oraz zupełnie inny nos. Widać również, że ma kilka kilogramów więcej, niż obecnie. Podobieństwo zdradzają jednak rysy twarzy oraz oczy.

Gwiazda przeszła wielką metamorfozę

Ewelina Lisowska przeszła ogromną metamorfozę. Zaczęła się zupełnie inaczej ubierać, a także po prostu dojrzała. Niektórzy internauci są wprost zachwyceni nowym wyglądem piosenkarki. Szczególnie męska część fanów chwali gwiazdę. Są jednak komentarze, które obrażają wcześniejszy wygląd Lisowskiej.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Możemy przeczytać, że niektórzy internauci uważają jej wersję sprzed 10 lat za brzydką oraz pulchną, obcesowo komentując "ale pasztet". Jest to jednak zdecydowana mniejszość komentarzy. Znaleźli się i tacy, którzy uważają, że piosenkarka przeszła jakieś operacje, a one poprawiły wygląd jej twarzy. Choć piosenkarka nie przyznaje wprost, coś w tym może być. Usta oraz nos znacznie się bowiem różnią w porównaniu ze zdjęciem sprzed lat. Mimo wszystko gwiazda nie przejmuje się tym kompletnie. Dalej robi swoje i nie poprzestaje na tym, co do tej pory udało jej się osiągnąć. Wiele osób może jej pozazdrościć takiej metamorfozy. W karierze jednak nie liczy się jej wygląd, a głos, który ma naprawdę nieziemski. Jeszcze nie raz zachwyci swoich fanów nowymi utworami i zobaczymy ją na wielu koncertach i ściankach. Zobaczcie sami, jak Ewelina Lisowska wyglądała ponad 10 lat temu. ewelina lisowska Fot. Instagram
Źródło: Super Express ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Grażyna Torbicka bez makijażu wygląda równie cudownie! Wiek się jej nie ima
  2. 1960 r.: Zabito Polaka, który był seryjnym mordercą. Zastrzelił 4 osoby
  3. Zbliża się tłusty czwartek. Cena pączków Magdy Gessler zwala z nóg
  4. Znaki zodiaku podpowiadają: oto sześć najbardziej TOKSYCZNYCH par
  5. Znaki zodiaku zdradzają, jak dobry jesteś w łóżku! Będziecie w szoku
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
Następny artykuł