Ewa Szykulska ukrywała prawdę
OCH Teatr
Irmina Jach - 26 Maja 2020

Ewa Szykulska długo ukrywała prawdę o swoim małżeństwie. Dopiero po latach wszystko wyznała

Ewa Szykulska to znakomita aktorka teatralna i filmowa. Ogólnopolską sławę przyniosły jej role na wielkim ekranie. Widzowie znają ją z produkcji takich jak "Kariera Nikodema Dyzmy", "Vabank", "Jan Serce" oraz "Samochodzik i templariusze". Gwiazda dwukrotnie wychodziła za mąż. Po latach zdradziła długo ukrywaną prawdę na temat swojego małżeństwa.

Ewa Szykulska od trzydziestu lat jest związana ze Zbigniewem Pernejem, inżynierem zajmującym się motoryzacją. Aktorka, która unika brylowania na salonach, konsekwentnie odmawia dzieleniem się szczegółami z życia prywatnego. Małżonek gwiazdy również stroni od show-biznesu. Para wiedzie spokojnie i szczęśliwe życie. Nie doczekali się potomstwa. Nie każdy jednak wie, że małżeństwo z Pernejem nie było pierwszym w życiu Szykulskiej.

Maryla Rodowicz pochwaliła się nowym zakupemNiedawno Rodowicz lamentowała, że nie ma za co żyć, a już wydaje fortunę na luksusy. Zdjęcia mówią same za siebieCzytaj dalej

Ewa Szykulska zdradziła prawdę na temat swojego małżeństwa

Pierwszym mężem Ewy Szykulskiej był nieżyjący już reżyser, Janusz Kondratiuk. Para poznała się, kiedy aktorka miała 20 lat. Kondratiuk był wówczas świeżo upieczonym absolwentem Szkoły Filmowej w Łodzi. Zauroczony urodą młodziutkiej studentki, zaangażował ją do pracy przy produkcji filmu "Jak zdobyć pieniądze, kobietę i sławę".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Michał WiśniewskiZostawiła Wiśniewskiego dla kobiety. Dzisiaj ciężko ją poznać, szaleje z wyglądem jak jej były mążCzytaj dalej

Prawdziwy romans rozkwitł między nimi nieco później -na planie teledysku do utworu Skaldów "Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał". Młoda Szykulska czas na planie spędzała ze swoim ówczesnym chłopakiem. Nie oparła się jednak starszemu o sześć lat charyzmatycznemu reżyserowi. On również darzył aktorkę szczerym uczuciem.

Ewa Szykulska przyznaje, że znajomość z Kondratiukiem pomogła jej wejść w dorosłość, a sam mężczyzna miał ogromny wpływ na jej zachowanie. Gorące uczucie doprowadziło parę przed ołtarz. Para mieszkała w wynajmowanych mieszkaniach, dzieląc ze sobą nie tylko przestrzeń życiową, ale także obowiązki zawodowe. Aktorka zagrała w kolejnych trzech filmach reżysera. Niedawno postanowiła wyznać prawdę na temat tego, jak naprawdę wyglądało jej pierwsze małżeństwo.

Kłopoty w raju

Małżeństwo Ewy Szykulskiej i Janusza Kondratiuka nie przypominało jednak sielanki. Wielka namiętność oznaczała w ich przypadku również duże emocje. Niewierność stała się gwoździem do trumny ich relacji. Kryzys był tak potężny, że młodzi ludzie podjęli decyzję o rozstaniu.

Dzisiaj grzeje:

1. Kancelaria Prezydenta przekazała smutne wiadomości. Nie żyje Krystyna Barchańska

2. Andrzej Duda przeprasza mieszkańców Śląska. Podły mocne słowa, długo ich nie zapomnimy

- On był apodyktyczny. Ja byłam młoda i głupia, on wiedział więcej. Niezłą szkołę przy nim przeszłam - mówiła Szykulska.

Drogi byłych małżonków rozeszły się na wiele lat. Spotykali się przypadkiem na jednym z festiwali filmowych niedługo przed śmiercią reżysera. Ewa Szykulska, jako jedyna z partnerek Kondratiuka, nie odwiedziła go w szpitalu. W październiku 2019 towarzyszyła jednak reżyserowi w jego ostatniej drodze.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 3 lata temu Ewa Bem straciła córkę. Teraz zdecydowała się opowiedzieć o swojej tragedii
  2. Tak mieszka Robert Lewandowski. Apartament w centrum Warszawy ocieka luksusem, ma wszystko (FOTO)
  3. Polak zamienił życie rodziców w piekło. Przemoc osiągnęła apogeum, gdy ruszył w kierunku ojca
  4. Jest decyzja ws. nielegalnej pielgrzymki na Jasną Górę. Uczestnicy nie mogli przewidzieć konsekwencji
  5. Bulwersujące praktyki sieci aptek w Polsce. Właśnie wyszło na jaw, jak chciały zarobić na pandemii
  6. Stało się, rolnicy są wściekli. Otwierają pola, każdy może narwać sobie truskawek, borówek, czereśni czy malin


Ślub panna młodaOkreślili jego żonę w bardzo niemiły sposób. Zdjęcia mówią same za siebie, padło wiele gorzkich określeńCzytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News