Ewa Minge bez peruki. Jak dawniej wyglądała słynna projektantka?

Ewa Minge bez peruki. Jak dawniej wyglądała słynna projektantka? Źródło: instagram.com/eva_minge/

Ewa Minge dawniej - jak zmieniała się gwiazda na przestrzeni lat? Niewielu zdaje sobie sprawę, że polska projektantka od lat zmaga się z poważną chorobą. Jest nasza reprezentantką w świecie mody, jej kolekcje można podziwiać obok Christiana Diora, czy Toma Forda na Nowojorskim Tygodniu Mody.

Ewa Minge dawniej. Jak wyglądała gwiazda?

Ewa Minge dawniej wyglądała zupełnie inaczej. Fani oraz portale plotkarskie zarzucają jej zamiłowanie do operacji plastycznych, artystka jednak zaprzecza tym doniesieniom i dementuje plotki, jakoby jej twarz była dziełem chirurga plastycznego.

 - Przyznaję się do silikonów. Nie mam zamiaru konkurować z dwudziestkami, ja im kibicuję. W życiu przychodzą zupełnie inne wartości. Jak każda kobieta eksperymentuję ze swoim wizerunkiem. Ja powiem szczerze, słowo honoru, ja wszystkich internautów i hejterów usprawiedliwiam. Nie znam bardziej niefotogenicznej osoby od siebie, wyglądam, jak wyglądam - mówiła projektantka.

Ewa Minge urodziła się 23 maja 1967 roku i ma tatarskie pochodzenie. Studiowała kulturoznawstwo i historię sztuki, jednak to moda pochłonęła ja bez reszty i od 1994 roku zajmuje się luksusowym wzornictwem przemysłowym, tworzeniem ubrań i akcesoriów pod marką Eva Minge. Od 1996 roku rozszerzyła swoja działalność również poza granice Polski. Na Zachodzie odniosła olbrzymi sukces, jej kolekcje można podziwiać na pokazach w największych stolicach mody: Mediolanie, Paryżu, Rzymie i Nowym Jorku. Projektantka przez kilka lat współpracowała z Jolantą Kwaśniewską i doradzała jej w kwestiach ubioru. 

Ewa Minge: włosy, czy peruka

Projektantka mody o swojej chorobie pierwszy raz opowiedziała w 2015 roku. Wyznała wtedy, że od 5 lat zmagała się z nowotworem, z którym ostatecznie udało jej się wygrać. Zdecydowała się o nim opowiedzieć, dopiero gdy pokonała chorobę.

 - Dlatego, że to nie jest modne w moim środowisku. Żyję z tego, co robię i któż by inwestował w dobra luksusowe, za którymi stoi śmiertelnie chora projektantka? Tam są tylko jachty, szybkie samochody, piękne konie, długie papierosy. Luksus. Tam nie ma porażek, rozwodów. Nie ma żadnej plajty, żadnych negatywnych emocji - opowiedziała w wywiadzie.

Ewa Minge bardzo często zmienia swój wygląd, eksperymentuje przeważnie z fryzurami. Większość kojarzy ją z burzy loków w różnych kolorach, które zdecydowanie były charakterystycznym elementem jej wizerunku. Gwiazda niejednokrotnie zmieniała uczesanie, prostowała włosy, upinała, zmieniała długość, za każdym razem były to jednak peruki lub włosy doczepiane.

Ewa Minge bez peruki

Jakiś czas temu projektantka postawiła na drastyczną zmianę. Na Instagramie pokazał się w nowej fryzurze, krótkich, ciemnych włosach. 

 - Czasem trzeba w życiu coś zmienić… Kiedyś bowiem trzeba wreszcie dorosnąć i uznać bujne, długie loki za niepotrzebne - napisała pod zdjęciem.

Ewa Minge nie zrezygnowała oczywiście ze swojego atutu, jakim były rude, kręcone włosy, więc wróciła do nich po jakiś czasie.

Ewa Minge w krótkich włosach

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL

  1. Ile zarabia kucharz w Polsce? Kto by nie chciał pracować u Amaro
  2. Ból brzucha: co oznacza, kiedy boli z lewej strony? Co kiedy boli w okolicy pępka?
  3. Maciej Brzoska: żonaty, prywatnie z żoną, dzieci
  4. Jakie kwiaty sadzić na wiosnę? Pierwsze prace w ogrodzie już się zaczynają
  5. Jak i do kiedy wypełnić PIT? Wszystkie potrzebne informacje w jednym miejscu
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News