Ewa Farna wyprowadziła się z Polski. Mieszkanie wynajęła znajomym

Ewa Farna wyprowadziła się z Polski. Mieszkanie wynajęła znajomym Źródło: yt.com/Plejada

Ewa Farna należy do najpopularniejszych i najbardziej lubianych gwiazd młodego pokolenia. Wiele tysięcy fanów bardzo żywo interesuje się jej życiem prywatnym, w którym zachodzi właśnie wiele zmian. Media obiegła właśnie informacja, że piosenkarka postanowiła wyprowadzić się z Polski. Swoje dotychczasowe mieszkanie przekazała w ręce znajomych.

Ewa Farna przygotowuje się właśnie do prawdopodobnie najważniejszej chwili w swoim życiu. Mowa tutaj oczywiście o narodzinach jej pierwszego dziecka. Przed kilkoma dniami gwiazda zdradziła, że oczekuje na przyjście na świat synka. Bez wątpienie można stwierdzić, że ciąża diametralnie zmieniła jej życie, a wszystko co teraz robi jest podyktowane dobrem nowego członka rodziny.

Gwiazda podjęła właśnie jedną z najbardziej kluczowych decyzji w swoim życiu. Postanowiła, że opuści Polskę i będzie wychowywać swoje dziecko w Czechach. Czy to oznacza definitywne pożegnanie idolki wielu fanów z naszym krajem?

Ewa Farna wyprowadza się z Polski. Kieruję się dobrem dziecka

Ewa Farna przechodzi przez okres, który zmienia jej pogląd na wiele spraw. Gwiazda jest znana z tego, że nie lubi dzielić się szczegółami ze swojego życia prywatnego. Przed kilkoma dniami zrobiła jednak wyjątek i zdecydowała się opublikować bardzo osobisty filmik.

Pochwaliła się w nim, że jest w zaawansowanej ciąży. Następnie poszła o krok dalej i na Instagramie zdradziła płeć swojego dziecka. Argumentowała to chęcią wyprzedzenia wszelakich spekulacji i zniwelowaniem niepotrzebnego szumu wokół swojej osoby. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Do tej pory Ewa Farna dzieliła swój czas między Polską a Czechami. Wszystko wskazuje jednak na to, że gwiazda zakończyła etap "życia na walizkach". Jak podaje Fakt, piosenkarka zdecydowała, iż potrzebuje w końcu osiąść na stałe w jednym z państw, żeby maksymalnie skupić się na wychowaniu syna. Wybór padł na Czechy.

- Ewa już wyprowadziła się z Polski, tutejsze mieszkanie wynajęła znajomym. Długo starała się o dziecko z Martinem i chce maluchowi zapewnić jak najlepsze warunki - zdradza osoba z bardzo bliskiego otoczenia artystki.

Jej kolejnym krokiem ma być zdecydowane ograniczenie działalności scenicznej. Gwiazda chce skupić się na życiu rodzinnym, które jest dla niej nieprawdopodobnie ważne.

- Ewa jest naprawdę bardzo rodzinną osobą. Mówi znajomym, że nadszedł czas, by została kurą domową - stwierdza informator Pudelka.

Fani mają jednak nadzieję, że będzie im jeszcze dane obserwować swoją idolkę na scenie. Póki co nie podjęła jeszcze ostatecznej decyzji co do zawieszenia swojej działalności.

  1. Ile zarobi Joanna Kulig w Hollywood? Te kwoty przyprawią was o ZAWAŁ!
  2. Czym jeździ Beata Tyszkiewicz? To samochód godny damy!
  3. Paweł Domagała nagrał wielki hit dla córki Ferdka z Kiepskich. Żona artysty jest oczarowana
  4. Magda Gessler nie miała litości. Zaczęła wybijać szyby młotem
  5. Aktor z kultowego serialu w TVN walczy o życie. Trafił do szpitala, jest w śpiączce

Źródło: Pudelek

Następny artykuł