Ewa Farna zadała cios swoim koleżankom z branży. Poszło o wygląd

Ewa Farna zadała cios swoim koleżankom z branży. Poszło o wygląd Źródło: youtube.com/20m2

Ewa Farna wbiła szpilę gwiazdom polskiego show-biznesu. Artystka pochodząca z Czech postawiła opowiedzieć o swoich uczuciach dotyczących gwiazd, które wydają tysiące złotych na poprawianie swoich urody. Trzeba przyznać, że wpis piosenkarki może wywołać burzę.

Ewa Farna jest osobą, której wygląd jest często komentowany. Media raz po raz zauważają, że piosenkarka przybrała na wadze i nie przypomina samej siebie z początków kariery. Artystka w odważnych słowach postanowiła opowiedzieć, jaka tajemnica stoi za jej urodą i czemu tak właściwie nigdy nie zdecydowała się na popularne wśród gwiazd operacje plastyczne. 

Ewa Farna o operacjach plastycznych

Artystka w swoim emocjonalnym wpisie na Instagramie i Facebooku postanowiła w końcu powiedzieć o tym, co tak naprawdę sądzi o gwiazdach poddającym się zabiegom upiększającym. Nie da się ukryć, że stanowisko piosenkarki jest stanowcze.

- Często pytają mnie, co uważam za swój największy sukces. Jestem przeszczęśliwa, że przez wszystkie dziwne spojrzenia, przykre komentarze, artykuły za granicą moralności i ogromna presje społeczeństwa jestem dziś tez dziewczyna z tego zdjęcia. Bez operacji plastycznych, sztucznych piersi, liposukcji czy pragnienia. Pamiętam, jak ta dziewczyna mówiła, że nie chce, by ja zniszczył show-biznes, chciałaby, żeby te najważniejsze wartości się nie zmieniły i że nie będzie się siebie wstydzić - napisała Ewa Farna do swoich fanów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Farna szczyci się swoim wyglądem

To nie pierwszy raz, kiedy Ewa Farna mówi otwarcie o swoim wyglądzie. Przez komentarze dotyczące swojej zmieniającej się wagi, gwiazda wielokrotnie zabierała głos w sprawie swojego ciała. Jak sama zaznacza, "nie czuje się otyła" i lubi swoją sylwetkę.

- Cały ten temat wagi jest dla mnie w ogóle absurdem. Ja nie czuję się otyłą osobą, nie czuję, żebym była anormalna. I jeżeli mnie ktoś tak nazywa, to ja tego nie akceptuję. Bo to, że mam 5 kg, a nawet 10 kg więcej, to nie znaczy, że jestem otyła. Poza tym lubię dobre, jakościowe jedzenie, ćwiczę, nie prowadzę niezdrowego trybu życia - powiedziała w jednym z wywiadów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marek Piekarczyk stracił dziecko. Wstrząsające wspomnienie: „Zrobili sobie imprezkę na oddziale”
  2. Uwielbiany aktor „M jak Miłość” zmarł na raka trzustki. Do końca nie tracił nadziei
  3. Norbi straci pracę?! Prowadzący "Jaka to melodia" przerywa milczenie
  4. Księżna Kate jej tego nie daruje. Wbijające w ziemię słowa Meghan o zdradzie Williama, Wielka Brytania zaniemówiła
  5. Gwiazda Polsatu przesadziła z wypełniaczami. Gdy zobaczycie jej usta, odbierze wam mowę
  6. Marta Kaczyńska przekazała tragiczne informacje. "Karetka zabrała ją dziś, nie wiemy czy z tego wyjdzie"

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News