Trwa wielkie oczekiwanie. Kiedy urodzi Ewa Farna?

Trwa wielkie oczekiwanie. Kiedy urodzi Ewa Farna? Źródło: Facebook/Ewa Farna

Ewa Farna kilka miesięcy temu poinformowała swoich fanów o ciąży. Piosenkarka wybrała bardzo oryginalny sposób, by o tym powiadomić swoją publikę. Gwiazda już niedługo powinna rodzić!

Ewa Farna w dniu premiery piosenki "Ta o nas" poinformowała swoich fanów o ciąży. Zrobiła to w dość niekonwencjonalny sposób, bo za pośrednictwem owego singla! Na teledysku widoczny jest sporych rozmiarów brzuch gwiazdy, co ewidentnie znaczy, że już niedługo powinien zacząć się poród.

Ewa Farna ujawniła swoją ciąże

Po premierze utworu, wiadomość o stanie błogosławionym gwiazdy błyskawicznie obiegła polsko-czeskie media. Farna postanowiła, że dodatkowo potwierdzi fakt ciąży i doda zdjęcie na Instagrama, w którym dziękuje swoim fanom za szczere gratulację. Gwiazda przy okazji pochwaliła się sporych rozmiarów brzuchem. 

Wszyscy zadawali sobie pytanie, jaką płeć ma dziecko? W końcu było widać, że nie są to początkowe miesiące ciąży. Ewa Farna postanowiła, że również tą wiadomością się podzieli z publiką. 

- Aby wyprzedzić przynajmniej jedną falę spekulacji... spodziewam się syna - napisała na portalu społecznościowym.

Czy ciąża oznacza przerwę od koncertów?

Ewa Farna do tej pory przez cały czas trwania ciąży nie przestawała pracować. Często grała koncerty i chodziła na "ścianki". Jest to dość zdumiewające biorąc pod uwagę rozmiar brzucha gwiazdy. Z jednego z jej ostatnich koncertów Farna nagrała relację, na której widać, że jest pełna energii i na pewno nie brakuje jej siły do dalszego grania. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kolejną okazją, gdzie mogliśmy ją zaobserwować na żywo była gala targów kosmetycznych w Warszawie, odbyły się w połowie marca. Według różnych spekulacji, które wtedy powstały, gwiazda powinna lada chwila rodzić! Na pewno nie narzeka na brak wsparcia, pod każdym postem fani życzą jej samych dobrych rzeczy, napędzając coraz to większą dawką energii Farne. Podobnie zachowuje się Martin Chobot, mąż gwiazdy, który wspiera swoją żonę na każdym kroku. 

Niestety, para nie podzieliła się jeszcze z fanami oficjalną datą porodu. Można jedynie zgadywać, że wydarzy się to na przestrzeni miesiąca. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Martyna Wojciechowska przeszla PIEKLO! Byla molestowana przez znanego lekarza. Wyznanie gwiazdy doprowadzi was do placzu
  2. Kim jest zona Tomasza Sekielskiego? Stawiamy miliony, ze nie zgadniecie czym sie zajmuje
  3. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodzily dzwieki. Zalobnicy przerazeni, interweniowal lekarz
  4. Widok grobu sp. aktora grajacego Edzia w "Kiepskich" rozrywa serca na szczatki
  5. Gdzie tak naprawde mieszka teraz Michal Wisniewski? Takiej posiadlosci nie ma nikt (FOTO)
  6. Ile wzrostu ma Kasia Cichopek? Wstrzas, w telewizji nie widac, ze jest tak niska

 Źródło: Pomponik

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News