Ewa Farna rozczula do granic możliwości. Wypowiedziała słowa, po których trudno się nie wzruszyć

Ewa Farna rozczula do granic możliwości. Wypowiedziała słowa, po których trudno się nie wzruszyć Źródło: instagram/ewa_farna93/

Ewa Farna już niedługo po raz pierwszy zostanie mamą. Jej kariera wokalna rozkwita, a ta mimo zaawansowanej ciąży nie zwalnia tempa. W ostatnim czasie udzieliła wywiadu, podczas którego wypowiedziała się na temat miłości i boga. Słowa, które padły z ust piosenkarki, mogą wzruszyć niejedną osobę.

Ewa Farna już niedługo przywita na świecie swojego pierworodnego. Choć stroni od upubliczniania swojego życia prywatnego, nie boi się wprost mówić o swoich poglądach. Podczas jednego z ostatnich wywiadów, z jej ust padły piękne słowa. Jaki jest jej stosunek do boga i czym według niej jest miłość?

Czym jest miłość dla Ewy Farnej? 

Ewa Farna mimo zaawansowanej ciąży nie zwalnia tempa. Wciąż spełnia się zawodowo. Choć intensywnie przygotowuje się do roli mamy, znajduje w między czas na wywiady. W ostatnim czasie udzieliła bardzo wartościowego wywiadu dla gazety "Party". Podczas rozmowy, poruszonych zostało naprawdę wiele tematów. Jednak to właśnie dwa z nich przykuwają największą uwagę.

To, w jaki sposób Farna postanowiła odpowiedzieć na zadane jej pytania, chwyta za serce. Piosenkarka między innymi została zapytana o to, czym dla niej jest miłość. Tak pięknej odpowiedzi, chyba nikt się nie spodziewał.

- Miłość to chęć zrozumienia drugiego człowieka, ale też i samego siebie. Dla mnie ważne jest, by kochać drugą osobę z jej zaletami i wadami. Miłość to wyzbycie się własnego ego i chęć robienia dla drugiego człowieka wszystkiego tak, by miał jak najlepiej. - wyznaje piosenkarka. 

Farna od dwóch lat jest szczęśliwą mężatką. Nie ulega zatem wątpliwościom, kto był jej motywacją, do tak szczerej i wspaniałej wypowiedzi. Już niebawem w życiu kobiety pojawi się kolejna osoba, którą ta, będzie mogła obdarzyć bezgraniczną miłością. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Piosenkarka o swojej wierze i Bogu 

Farna niejednokrotnie została zauważona, jak modli się tuż przed koncertem. W związku z tym nie mogło zabraknąć pytania, dotyczącego jej wiary i poglądów z tym związanych. Piosenkarka, na pytanie, czy modlitwa jej pomaga, odpowiedziała: 

- Na pewno nie dałabym rady bez wsparcia moich rodziców. Zostałam wychowana w wierze protestanckiej i gdzieś tam z tyłu głowy zawsze kieruję się wartościami zawartymi w dziesięciu przykazaniach. - mówi. 

Farna wyraziła również swoją opinię na temat tego, jak powinna przejawiać się wiara. 

- Czasami spotykam się z tym że ktoś sam nazywa siebie osobą wierzącą, ale jak „Bóg nie widzi”, to zdradzi żonę albo wyzwie ojca. Dla mnie bycie wierzącym powinno przejawiać się przede wszystkim w czynach. Wierzę, że Bóg istnieje, wierzę w jego obecność w naszym życiu i że zwyczajnie warto starać się być dobrym człowiekiem - wyznaje. 

Takie słowa pokazują, że piosenkarka jest osoba nie tylko o wielkim sercu. Wyraźnie widać, że w swoim życiu kieruje się wartościami, które nabyła jeszcze za czasów dzieciństwa i które są dla niej niezwykle ważne. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Lubiana aktorka z "M jak Miłość" straciła córkę. Młoda dziewczyna zmarła w męczarniach na raka
  2. MAKABRYCZNE morderstwo! Trójka maturzystów brutalnie zamordowała 22-latkę. Po wszystkim poszli na pizzę
  3. Sensacja w TVN! Faworyt wyrzucony z "Agent Gwiazdy"
  4. Dominika Tajner podjęła kontrowersyjną decyzję. Spełniły się najczarniejsze wizje Michała
  5. Aktor "M jak Miłość" bezczelnie oszukany. Teraz ma osobistą prośbę
  6. Kolejne dramatyczne szczegóły spod Nanga Parbat. Śmierć i krzyk z bólu

Źródło: Party

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News