Ewa Farna pokazała pierwsze takie intymne zdjęcie. Mówią o nim wszyscy

Ewa Farna pokazała pierwsze takie intymne zdjęcie. Mówią o nim wszyscy

Ewa Farna jest związana z muzyką od wczesnej młodości. Urodzona w polskiej rodzinie na Zaolziu artystka zachwycała już na czeskich konkursach dla młodych talentów. Nic więc dziwnego, że z biegiem czasu jej kariera się jedynie rozwijała.

Ewa Farna była rozpoznawalna, zanim zaczęła pojawiać się w polskich mediach. Utalentowana artystka wydała bowiem kilka albumów w języku czeskim i za Sudetami jest równie popularna co nad Wisłą.

Gwiazda zasłynęła silnym głosem i zamiłowaniem do ciężkiej muzyki. Występowała na największych krajowych festiwalach i szybko zawładnęła sercami polskich fanów. Zasiadała również w jury muzycznych show, gdzie pomagała młodym artystom. Ostatnio jednak media bardziej interesują się jej wyglądem niż muzyką. Wszystko za sprawą faktu, że sporo przybrała na wadze. Wokalistka ma widocznie większe krągłości, lecz nie przejmuje się tym, a nawet publikuje intymne fotografie.

Ewa Farna opublikowała odważne zdjęcie

Na nic się zdały docinki nienawistników, bo Farna odmienionym ciele już od dłuższego czasu czuje się doskonale. Nie przestaje się uśmiechać i koncertować. Piosenkarka wręcz zaraża pozytywną energią. Wczoraj na jej instagramowym koncie pojawiła się fotografia, na której widnieje w samym ręczniku. Jak na nią przystało, jest również uśmiechnięta i rozpromieniona. Polsko-czeska gwiazda nie przejmuje się złymi słowami na jej temat, z pewnością natomiast docenia słowa otuchy i pozdrowienia, które są do nie masowo słane w komentarzach. - Jesteś taka śliczna dziewczyna ! Aż się zazdrości urody!; Śliczna jak zawsze; Jejusiuuu Ewka! Jesteś piękna!; Jesteś piękna i nie daj sobie wmówić, że jest inaczej. Naturalnie piękna i nie słuchaj zakompleksionych nieudaczników; Naturalne piękno; Piękna jak zawsze!!! Pokazujesz nam normalnym dziewczyną, że nie trzeba być w rozmiarze xxs żeby czuć się piękna dobrze i seksi!! Szacun kochana Ewo - czytamy pod zdjęciem.

Wokalistka o swojej wadze

Farna wielokrotnie podkreślała w mediach, że wagą się nie przejmuje, oraz że doskonale wie, skąd się wzięła. Zawsze stara się utwierdzać media w przekonaniu, że czuje się świetnie i nie potrzebuje rad wizerunkowych, a całą dyskusję na temat jej ciała uważa za absurd. - [...] ja mam nadal do czynienia z taką chorą sytuacją, że ktoś przychodzi ze zdjęciem, na którym mam 16 lat i pyta: „Dlaczego już tak nie wyglądasz?”. I co ja mam na to odpowiedzieć? „Bo miałam 16 lat i byłam dzieckiem”? Ludzie poznali mnie, gdy byłam małą dziewczynką, miałam 12 lat. [...] To w czeskiej prasie ukazała się wzmianka, że wyglądam jak dwie polskie ciężarówki. Cały ten temat wagi jest dla mnie w ogóle absurdem. Ja nie czuję się otyłą osobą, nie czuję, żebym była anormalna. I jeżeli mnie ktoś tak nazywa, to ja tego nie akceptuję. Bo to, że mam 5 kg, a nawet 10 kg więcej, to nie znaczy, że jestem otyła. Co jest nie tak, skoro mogę się zmieścić w zwykłą rozmiarówkę? Co to za chora presja? - mówiła w tamtym roku. Fot. Instagram/Ewa Farna
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Jedz czekoladę, pij kawę i wino, a będziesz żyć bardzo długo. Najnowsze badania, to najlepsza wiadomość od lat
  2. Weronika uprawiała seks z nieznajomym. Rano usłyszała tak bezczelne zdanie, że wryło ją w ziemię
  3. Prawica zamarła. Idol Prawa i Sprawiedliwości w dokumentach SB!
Następny artykuł