Ewa Farna miała wypadek! To mogło skończyć się tragicznie

Ewa Farna miała wypadek! To mogło skończyć się tragicznie

Ewa Farna przeżyła koszmar na jawie! W programie RMF FM "To lubię" opowiedziała o tym, jak podczas jednego z koncertów doszło do poważnego wypadku. Ratunkiem dla piosenkarki był jej gitarzysta, który zareagował w ostatniej chwili.

Ewa Farna, polsko-czeska piosenkarka i kompozytorka, często nie ma szczęścia na swoich występach. Podczas Sylwestra 2017, gdzie występowała na scenie Polsatu, puszczono jej w tle złą piosenkę. Tym razem jednak chodzi o coś bardziej poważnego, ponieważ zagrożone było życie, a może nawet zdrowie gwiazdy. Podczas jednego z koncertów na głowę Ewy mógł spaść... ogromnych rozmiarów grzejnik! Uratował ją gitarzysta, który odepchnął ją w ostatniej chwili tuż przed uderzeniem.

Ewa Farna cudem uniknęła tragedii

Koncert odbył się w Czechach. Historia o wypadku opowiedziana przez Farne była odpowiedzią na wiadomość od jej fana. Napisał on piosenkarce, że często miewa nocne koszmary, a w jednym z ostatnich poszedł na randkę z pszczółką Mają. Ewa Farna przytoczyła bolesne wspomnienie ze sceny i podsumowała je słowami "Lepiej mieć koszmary w snach, niż w rzeczywistości". Przyznała jednak, że na scenie nie była świadoma tego, co się stało: - Mój gitarzysta mnie uratował. Ja tak patrzyłam w publiczność, oni się na mnie patrzyli, mają duże oczy, otwierają usta. I tak sobie mówię: Jezu! Jak ja fajnie śpiewam! Oni mnie po prostu uwielbiają! A nie wiedziałam, że z tyłu coś na mnie spada i po prostu byli ciekawi, jak to się skończy - opowiedziała piosenkarka. Piosenkarka powiedziała, że to wydarzenie było dla niej prawdziwym koszmarem. Odpowiedziała fanowi, że lepiej mieć koszmary w snach, niż w rzeczywistości. Uderzenie ogromnym grzejnikiem mogło zakończyć się tragicznie. Całe szczęście, że w pobliżu znajdował się gitarzysta, który w porę zareagował. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Dowbor ujawniła. Jest nieuleczalnie chora
  2. Kolejne zaostrzenia w zakazie handlu w Polsce. Odczują to miliony Polaków
  3. Chcą zniszczyć Michała Szpaka. Nagie zdjęcia artysty na portalu dla gejów
  4. Anna Mucha znowu prowokuje! "Mucha czy osa, bzykaj, bzykaj..."
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News