Bez nazwy-1
Fot. Instagram/ewa_farna93
Patryk Korzec - 30 Listopada 2018

Nie uwierzycie, ile zarabia Ewa Farna! Po prostu KOSMOS

Ewa Farna to obecnie jedna z najpopularniejszych piosenkarek na polskiej scenie muzycznej. Bilety na jej koncerty sprzedają się w ciągu zaledwie kilkunastu minut, a ogromna popularność wiąże się również z zawrotnymi pieniędzmi. Do tej pory artystka niechętnie rozmawiała o finansach, teraz jednak wszystko wyszło na jaw.

Ewa Farna po raz pierwszy pojawiła się w ogólnopolskich mediach dzięki udziałowi w kultowym programie "Szansa na sukces", w którym wykonywała piosenki Jacka Cygana. Już wtedy specjaliści określali, że kobieta ma szansę na zrobienie spektakularnej kariery muzycznej, nikt jednak się nie spodziewał, że sukces będzie aż tak ogromny. Obecnie Ewa Farna jest nie tylko piosenkarką i artystką, ale również postacią telewizyjną i celebrytką, której życie obserwują miliony Polaków. Kobieta znana jest z tego, że w mediach raczej niechętnie opowiada o swoich sprawach prywatnych, stara się również unikać tematu swoich zarobków, wszyscy jednak wiemy, że popularność zawsze wiąże się z ogromnymi pieniędzmi. Teraz na jaw wyszło, ile rzeczywiście zarabia jedna z najbardziej lubianych gwiazd w Polsce.

Ile zarabia Ewa Farna?

Ewa Farna poszczycić się może jednym z największych sukcesów komercyjnych wśród polskich artystów muzycznych. Jej płyty sprzedają się w ogromnej ilości egzemplarzy, a koncerty zawsze przyciągają tłumy fanów. Dzięki temu kobieta może pozwolić sobie na wszystko, o czym marzy. Jak podaje serwis Jastrzabpost.pl, za działalność koncertową w 2017 roku piosenkarka miała zgarnąć ponad 1,7 miliona złotych. Występy na żywo to jednak nie wszystkie jej źródła dochodu. Przez długi czas występowała w telewizji, m.in. w bardzo popularnym programie "X-Factor" oraz brała udział w wielu kampaniach reklamowych. Według "Super Expressu" za promowanie sieci Play miała rocznie uzyskać około 300 tysięcy złotych. Co prawda ten rok nie został jeszcze podliczony, lecz porównać go można do roku 2015, który był dla artystki szczególnie pomyślny - szacuje się, że zarobiła wtedy około 800 tys. złotych.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
SławomirIle NAPRAWDĘ zarabiają gwiazdy disco polo? Astronomiczne kwoty [RANKING]Czytaj dalej

Ile pieniędzy łącznie ma Ewa Farna?

Ogromne sukcesy i popularność wśród fanów przekłada się na gigantyczne pieniądze. Jak podaje "Fakt", za każdy koncert kasuje ona około 40 tysięcy złotych, a występów w ciągu roku gra przynajmniej kilkanaście. Tworzy to ogromną sumę, której zwieńczeniem jest najnowszy zakup, na który Ewa Farna zdecydowała się wraz ze swoim ukochanym. Niedawno pojawiła się informacja, że para kupiła dom niedaleko czeskiej Pragi, który warty jest ponad 3 miliony złotych. Jak donoszą media, ich działka ma 3000 metrów kwadratowych, a sama dwupiętrowa willa około 500 metrów kwadratowych.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Robert Janowski ma PRZEPIĘKNE córki. Są tak śliczne, że odbiera mowę
  2. Największa gwiazda TVN przyznała się do choroby. To ją wyniszcza
  3. Znaki zodiaku i ich NAJWIĘKSZE zalety. Jakie ma twój?
  4. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
  5. Bez tego NIE MA świąt! Biedronka, Lidl i inni dostali ZAKAZ sprzedaży
Krystyna JandaGwiazdy, które otworzyły własne biznesy. Na czym zarabiają?Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News