Ewa Farna nie mogła dłużej milczeć. Cała Polska mówi o haniebnym zachowaniu

Ewa Farna nie mogła dłużej milczeć. Cała Polska mówi o haniebnym zachowaniu Źródło: youtube/ Radio WAWA

Ewa Farna nie wytrzymała i w końcu przerwała swoje milczenie. Wokalistka wprost odniosła się do jednej z głośniejszych w ostatnim czasie spraw, nie przebierając przy tym w słowach.

Ewa Farna, choć na polskiej scenie muzycznej króluje już od dawna, niechętnie chwali się swoim życiem prywatnym, o którym fani wiedzą tylko niezbędne minimum. Nauczona doświadczeniem roztropnie podchodzi również do wypowiadania się na kontrowersyjne tematy, dlatego na próżno wyczekiwać od niej komentarza np. w głośnych sprawach czy na tematy polityczne. Tym razem wokalistka zrobiła jednak wyjątek. Szala goryczy w końcu się przebrała, a Ewa nie zamierzała ukrywać co ma do powiedzenia. 

Ewa Farna nie mogła dłużej milczeć. Mówi o tym cała Polska 

Nie da się ukryć, że polskie media mówią w ostatnim czasie tylko o dwóch wydarzeniach - jedno to wpis Kingi Rusin opisujący imprezę w towarzystwie amerykańskiej śmietanki gwiazd, a drugie to zachowanie Joanny Lichockiej, która po głosowaniu pokazała politycznym przeciwnikom środkowy palec. Głosowanie dotyczyło wówczas m.in. dotacji dla mediów publicznych w wysokości prawie 2 miliardów złotych. W mgnieniu oka powstały kontrowersje nie tylko wokół zachowania posłanki, ale i zatrważającej sumy, która, zdaniem wielu, mogłaby zostać przekazana chociażby na wsparcie leczenia chorych na nowotwór

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Do bulwersujących kwestii odniosło się wiele gwiazd, media zaczęły kipieć, a jedna afera zaczęła gonić drugą. Z każdym dniem atmosfera zagęszczała się coraz bardziej, aż w końcu sprawę postanowiła skomentować również Ewa Farna, która choć nie ma tego w zwyczaju, tym razem zrobiła wyjątek. Na swoim Facebooku opublikowała bardzo dosadny wpis. 

- Slow mi brak, stał się słynny ten „fak”... Leczenie mniej ważne dla “peace” polityki, niż miejsce dla zgrywek i discopolo muzyki - napisała dodając hasztagi m.in.: "Kiedy chcesz się podrapać, ale wybierasz zły moment", "Gratulacje TVP" czy "Sorry pacjenci". 

Obserwatorzy wokalistki błyskawicznie stanęli po jej stronie, choć pojawił się również komentarz internauty, którego zdanie na ten temat było zupełnie inne.  

- Wiadomo, że dla osoby, która na co dzień mieszka w Czechach, ciekawsza jest sytuacja polityczna w Polsce. Jakoś nie widzę podobnych komentarzy na temat czeskiej polityki - napisał. 

Na odpowiedź Ewy wcale nie musiał długo czekać, bowiem ta w sekundę skwitowała temat. 

Dzisiaj grzeje: 1. Paweł Królikowski przemówił do księdza. Jego słowa wyciskają łzy
2. Mówili, że jest najbrzydszą panną młodą w historii. Teraz wygląda pięknie

- Ogólnie do polityki bardzo bardzo rzadko się publicznie odnoszę. Do czeskiej jednak znacznie częściej, może Pan nie zauważył... Są jednak rzeczy, wobec których milczeć mi się nie udaje. Nie komentuje już nawet, jak zostało co rozstrzygnięte, kto, za co głosuje jak i dlaczego.... Ale odnoszę się do tego, jak decyzja została “skomentowana” fakiem. Uważam, że to po prostu mega niegrzeczne, niestosowne i aroganckie. Ktokolwiek by tego nie zrobił w takiej sytuacji - odpowiedziała. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wystarczą trzy daktyle dziennie. Ich wpływ na nasz organizm jest niesamowity
  2. Znany dziennikarz przekreśla szansę Dawida Kubackiego. "Stefan Kraft jest regularny jak Liverpool"
  3. Okropne, dziewczynka miała tylko 5 miesięcy. 30-latek wykorzystał ją na weselu, jej serduszko nie wytrzymało
  4. Zajrzeli do pyska psa i oniemieli. Żaden czworonóg nie może czuć się bezpiecznie, pilne ostrzeżenie
  5. Katastrofalne wieści dla emerytów. Przez nieuwagę i lukę w prawie dostaną mniejsze emerytury
  6. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy

Źródło: pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News