Tego nie spodziewał się nikt. Ewa Farna podjęła zdumiewającą decyzję tuż po porodzie

Tego nie spodziewał się nikt. Ewa Farna podjęła zdumiewającą decyzję tuż po porodzie Źródło: Wikimedia Commons/David Sedlecký

Ewa Farna podjęła szokującą decyzję w sprawie swojego dziecka. Fani wpadli w osłupienie, kompletnie się tego po niej nie spodziewali. Jedno jest pewne - artystka będzie przechodziła ciężki okres.

Ewa Farna niedawno urodziła swoje pierwsze dziecko. Wokalistka długo wstrzymywała się przed ogłoszeniem ciąży, bo bardzo ceni sobie swoje prywatne życie i nie lubi wywlekać wszystkich intymnych szczegółów do mediów. Artystka przez sporą część ciąży całkowicie zrezygnowała z grania koncertów, a i tak otrzymała wiele wsparcia od fanów. Teraz, po narodzinach syna, podjęła zaskakującą decyzję.

Ewa Farna zdecydowała się na coś, co zadziwiło jej fanów

Od kiedy Polskę obiegła informacja o porodzie Ewy Farny, ta jeszcze bardziej wycofała się z życia publicznego. Artystka potrzebowała czasu, aby dojść do siebie po porodzie, a kilkutygodniowe dziecko potrzebuje wyjątkowej uwagi. Fani, choć rozumieli, to poczuli lekki zawód, bo wyglądało na to, że jeszcze długo nie zobaczą swojej ulubionej wykonawczyni na scenie. Tymczasem Ewa Farna postanowiła ich miło zaskoczyć.

Artystka stwierdziła, że macierzyństwo to nie choroba i jak uda jej się ułożyć harmonogram, to będzie mogła wrócić do koncertowania. Jej pierwsze koncerty po dłuższej przerwie zaplanowane są już na początku lipca. Wokalistka zdradziła kulisy swojej decyzji.

- Można cieszyć się macierzyństwem i grać czasami koncerty. Przecież to nie musi się wykluczać. Istnieją matki, które muszą się mierzyć z naprawdę dużo trudniejszymi sytuacjami niż ja - przyznała Ewa Farna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Wygląda więc na to, że artystka będzie musiała się zmagać z trudami macierzyństwa za kulisami sceny. Jej synek Artur zazna życia w trasie już od najmłodszych lat. Być może sam w przyszłości dzięki tym doświadczeniom zostanie muzykiem? Ewa Farna zapowiada, że w trakcie swojej trasy zagra aż 20 koncertów. Na scenie towarzyszyć będzie jej mąż Marcin Chobot, który na pewno wesprze Ewę w wychowaniu Artura. W wychowaniu dziecka scenicznej pary pomóc mają najbliżsi muzyków.

Mimo to nie da się ukryć, że czeka ich wyjątkowo trudny okres. Potrzeba nie lada umiejętności organizacyjnych, żeby poradzić sobie z łączeniem pracy artystycznej i wychowania dziecka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Spotkała kultowego polskiego piosenkarza w kawiarni. Dziś jest bezdomny i nie ma nóg
  2. Producenci Kuchennych Rewolucji próbowali to ukryć! Wszystko się wydało
  3. Korzystasz z tego eko-produktu? Został wycofany, grozi nowotworem
  4. Został bankrutem, chciał się zabić. Gwiazdor Polsatu na dnie

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News