Córka Kaczyńskiej wygląda koszmarnie. Siniaki i rozmazany makijaż

Córka Kaczyńskiej wygląda koszmarnie. Siniaki i rozmazany makijaż

Marta Kaczyńska urodziła i szczególnie potrzebuje spokoju. Niestety, trudno o spokój, kiedy już jest się matką dorastających córek. Jedna z nich wygląda koszmarnie. Ewa Dubieniecka ma siniaki i rozmazany makijaż. Jak znosi to mama?

Marta Kaczyńska niedługo po raz trzeci zostanie mamą. Ona i jej partner, Piotr Zieliński spodziewają się dziecka. Nim jednak spadną na nich obowiązki związane z wychowaniem nowego członka rodziny, muszą sobie radzić z dorastającym pokoleniem. Ewa Dubieniecka, starsza córka Kaczyńskiej, wyrasta na młodą kobietę. Dziewczyna skończyła już 15 lat i daje się mamie we znaki. Wyrasta na prawdziwą gwiazdę internetu! Doskonale wie, jak wzbudzić kontrowersje.

Marta Kaczyńska może się przerazić. Co wyrabia Ewa Dubieniecka?

Dziewczyna dzieli się na portalach społecznościowych, ze swoimi fanami rozmaitymi rzeczami. Głównie największą pasją - jeździectwem, ale poza tym również zagranicznymi wycieczkami czy też modnymi ubraniami. Teraz jednak zszokowała wszystkich... Ewa Dubieniecka zamieściła na swoim Facebooku zdjęcie, na którym jest przerażająco wystylizowana. Dziewczyna ma siniaki, rozmazany makijaż i wygląda jak rodem z horroru. Jeśli to zdjęcie zobaczyła jej mama - zdecydowanie mogła się przerazić. Wygląda na to, że zdjęcie robione było na planie filmowym, całość projektu naprawdę może zmrozić krew w żyłach. Marta Kaczyńska ma teraz przed sobą trudne zadanie. Będzie musiała pogodzić rolę mamy niemowlaka z rolą mamy dwóch dorastających córek. Jak widać, najstarsza nie zamierza jej tego zadania ułatwiać. Nie można się jednak dziwić, w dzieciństwie obie córki Kaczyńskiej przeżyły ogromną traumę związaną ze stratą dziadków, pary prezydenckiej Marii i Lecha Kaczyńskiego. Rozwód rodziców i nowy związek Marty również może na nie negatywnie wpływać. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Widzom puściły nerwy! Zmasakrowali gwiazdora TVP
  2. Macierewicz mści się na TVP i PiS! Nie wybaczą mu
  3. Przypadkiem ujawniono największy strach Kaczyńskiego
  4. Była Bieniuka ujawniła kulisy ich związku! Nie będzie zadowolony
  5. Ośmiorniczki i nagrody to przy tym nic. Wyciekły POWALAJĄCE wydatki polityków
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News