Poruszające informacje dot. Ewy Drzyzgi. Nie mieli litości

Poruszające informacje dot. Ewy Drzyzgi. Nie mieli litości Źródło: zdj

Ewa Drzyzga to popularna dziennikarka, która stała się sławna dzięki programowi "Rozmowy w toku", nadawanym przez 16 lat w stacji TVN. Prezenterka prowadziła talk-show przez cały czas. Teraz pojawiły się niepokojące informacje na temat programu.

Ewa Drzyzga już zawsze będzie się kojarzyć z popularnym talk-show "Rozmowy w toku". To właśnie ten program dał jej ogólnopolską sławę, otrzymała za niego również kilka nagród. Nic dziwnego, prezenterka prowadziła go przez 16 lat. Najnowsze informacje na temat "Rozmów w toku" nie będą miłe dla dziennikarki.

Kłopoty programu "Rozmowy w toku"

Wszystko zaczęło się od decyzji Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, która nałożyła na stację TVN karę w wysokości 250 tys. zł w 2013 roku. Jako powód jej nałożenia podano złamanie ustawy o radiofonii i telewizji. Według KRRiT program emitował treści "mogące mieć negatywny wpływ na prawidłowy fizyczny, psychiczny lub moralny rozwój małoletnich" i nadawał go w nieodpowiedniej porze. 

Kara była spowodowana wpłynięciem skarg od widzów po emisji odcinków o wiele mówiących tytułach: "Po co talent, po co szkoła – ja pozować będę goła!", "Jak imprezuje ćpunka z gimnazjum?", "Na randkach spotykam samych zboczeńców!" oraz "Popatrz na mnie! Widzisz przed sobą pustaka?". Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji uznała, że patologiczni bohaterowie tych epizodów mogli sprawiać wrażenie, że opisywane wydarzenia to norma społeczna, a nie anomalia. TVN nie zgadzał się z taką argumentacją. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ewa Drzyzga nie będzie zadowolona z wyroku

Wydawca programu "Rozmowy w toku" próbował odwoływać się trzykrotnie od tej kary. Sprawa trafiła najpierw do Sądu Okręgowego, który odrzucił pierwsze odwołanie. Sąd Apelacyjny również zadecydował identycznie. Na koniec sprawa trafiła do Sądu Najwyższego. 

Dzisiaj grzeje: 1.Wyciekły porażające informacje o Michale Szpaku. Fani już nigdy nie spojrzą na piosenkarza tak samo

2. Ostatecznie przegrał walkę z chorobą. Rodzina przekazała smutne wieści, nie żyje Bogdan Bujak

Portal Gazeta PL donosi, że wyrok Sądu Najwyższego również nie jest zadowalający dla TVN-u. 18 października na niejawnym posiedzeniu oddalono skargę stacji. TVN będzie zmuszony zapłacić wspomniane 250 tys. kary plus 8,1 tys. zł kosztów sądów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Takiej promocji w Rossmannie jeszcze nie było. Dwa produkty za darmo
  2. Dopłaty do remontów obejmą cały kraj. Zyska nawet 12 milionów Polaków
  3. Polki dostaną większe emerytury! Lada dzień wielkie podwyżki, wiemy o ile
  4. GIS bije na alarm! Konkretne jajka mogą być skażone, pod żadnym pozorem ich nie jedz i nie używaj do wypieków
  5. Genialny sposób babć na rozpadające się pierogi. Dzięki niemu zawsze będą idealne, teściowa będzie ci zazdrościć

źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News