Chodakowska wystąpi w show TVP. Wiemy, ile na tym zarobi

Chodakowska wystąpi w show TVP. Wiemy, ile na tym zarobi Źródło: www.wikipedia.pl

Ewa Chodakowska zawiąże współpracę z TVP. Okazuje się, że najpopularniejsza trenerka fitness w Polsce zasiądzie w jury "Dance, dance, dance". Sama poinformowała o decyzji na swoim profilu na Instragramie, a media dotarły do informacji, ile zarobi współpracując ze stacją.

Ewa Chodakowska weźmie udział w nowym tanecznym show "Dance, dance, dance", który od 2 marca 2019 zagości na antenie TVP. Polska królowa fitnessu zasiądzie w gronie jurorów wraz z projektantem mody Robertem Kupiszem oraz aktorką i tancerką Idą Nowakowską . Program poprowadzą Barbara Kurdej-Szatan wraz z Tomaszem Kammelem. Media ujawniły, jaką gażę otrzyma za udział w projekcie. Chodakowska będzie najsłynniejszą jurorką nowego show i jako postać z pierwszych stron gazet z pewnością może przyczynić się do wzrostu oglądalności programu. Niestety TVP nie potrafi docenić jej atutów i oferuje gwieździe, według niektórych, dość niskie wynagrodzenie.

Najsłynniejsza jurorka z wynagrodzeniem "na waciki"

Jak się okazuje, Ewa Chodakowska za każdy odcinek "Dance, dance, dance" otrzyma wynagrodzenie w wysokości 15 tysięcy złotych, a za udział w całym programie dostanie "zaledwie" 150 tysięcy złotych. Dla autorki świetnie sprzedających się książek i programów bijących rekordy popularności, proponowana przez TVP kwota jest wręcz skandalicznie niska. Posiadaczka luksusowego Ferrari może uznać ją za skromny dodatek do domowego budżetu. Chodakowska chciała wynegocjować przynajmniej 20 tysięcy złotych za pojedynczy odcinek, jednak TVP nie zgodziło się na jej warunki. Umiejętności i doświadczenie najsłynniejszej trenerki fitnessu oceniono na dużo niższą kwotę niż można było się spodziewać.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Chodakowska przyjmuje propozycję TVP. Kiedy zobaczymy ją na ekranie?

Mimo wszystko promotorka aktywnego trybu życia przyjęła propozycję TVP i zgodziła się zostać twarzą tanecznego show. Jak tłumaczy swoją decyzję? Znajoma Chodakowskiej zdradza, że gwiazda traktuje swój udział w "Dance, dance, dance" jako nowe, ciekawe wyzwanie i nie stawia korzyści finansowych na pierwszym miejscu. Co spodobało się Chodakowskiej w nowym show? Program charakteryzuje się nieszablonową, oryginalną formułą - uczestnikami są pary złożone z celebrytów oraz ich bliskich, którzy wykonują choreografie znane z teledysków. Podobne programy oglądali już widzowie w Wielkiej Brytanii, Niemczech, we Włoszech, w Chinach i Tajlandii. Po raz pierwszy taka formuła pojawi się w polskiej telewizji. Ewa Chodakowska od lat motywuje Polki do zdrowego i aktywnego trybu życia. Tym razem będzie promowała taniec z bliskimi jako formę rodzinnej aktywności. Należy się spodziewać, że jej fanki bardzo chętnie zasiądą przed telewizorami, aby zobaczyć królową fitnessu w roli jurorki. Mogą jednak nie być zachwycone decyzją TVP o niskim wynagrodzeniu dla swojej ulubienicy. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Córka Ewy Bem osierociła dwójkę dzieci. Piosenkarka z rozpaczy przerwała karierę
  2. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych 
  3. Ewa Chodakowska w zupełnie nowej roli! Czas na telewizję
  4. Ewa Chodakowska zdruzgotana! Nie mogła przewidzieć przykrych konsekwencji
  5. Ile zarabia Ewa Chodakowska? Zarobki, miliony
  źródło: Super Express Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu