Ewa Błaszczyk i aktorstwo
youtube.com FundacjaAkogo
Monika Majko - 28 Lipca 2020

Ewa Błaszczyk musiała podjąć radykalną decyzję. Nie każdy mógłby się zdobyć na podobny krok

Ewa Błaszczyk ukończyła PWST w Warszawie w 1978 roku, od tego czasu regularnie grywa m.in. w polskich serialach. W czasie swojej kariery aktorskiej musiała podjąć trudną decyzję, nie każda gwiazda byłaby w stanie to zrobić.

Ewa Błaszczyk w ostatnim czasie zajmuje się głównie działalnością społeczną, jednak aktorka ma za sobą wiele wspaniałych ról, zarówno filmowych, jak i serialowych. W trakcie swojej kariery aktorskiej musiała podjąć ważną decyzję, nie każdy by się na to zgodził.

Ewa Błaszczyk podjęła ważną decyzję

Ewa Błaszczyk została absolwentką PWST w Warszawie 1978 roku, na deskach teatru zadebiutowała rok wcześniej, w 1977 roku zagrała na scenie Teatru Współczesnego w Warszawie. Od tego czasu regularnie pojawiała się w różnych produkcjach, m.in. polskich serialach, jednak jej kariera została spowolniona przez osobistą tragedię.

Właśnie się dowiedzieliśmy. Nie żyje Michał GiercuszkiewiczWłaśnie się dowiedzieliśmy. Nie żyje Michał GiercuszkiewiczCzytaj dalej

1986 poślubiła pisarza i dramaturga Jacka Janczarskiego, z którym ma dwie córki bliźniaczki, Mariannę i Aleksandrę. Mężczyzna zmarł na początku 2000 roku z powodu tętniaka aorty. To nie był koniec dramatów w życiu Ewy Błaszczyk. W tym samym roku jedna z jej córek zakrztusiła się tabletką i zapadła w śpiączkę. Od tego czasu aktorka na pierwszym miejscu postawiła w swoim życiu działalność charytatywną tworząc fundację "Akogo?", która pomaga dzieciom wymagającym rehabilitacji po ciężkich urazach neurologicznych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Marta Kaczyńska - nierawdopodobne zdjęciaNieprawdopodobne zdjęcia w sieci. Prawda o Marcie Kaczyńskiej zwala z nóg, niewielu wiedziałoCzytaj dalej

Ewa Błaszczyk zaryzykowała

Chociaż na jakiś czas zniknęła z ekranów, widzowie wciąż pamiętają jej świetną grę aktorską. W pamięci fanów szczególnie zapisała się jej podwójna rola w serialu "Zmiennicy". Aktorka musiała podjąć ważną decyzję. To bardzo odważne, że jako młoda aktorka i wschodząca gwiazda, zgodziła się wystąpić w tej produkcji i zagrać męską postać.

Dzisiaj grzeje:

1. Najpierw uderzyła choroba, później śmierć. Tragedia córki Pazury i jego całej rodziny boli do dzisiaj

2. Pilny alarm sanepidu. Konkretna grupa Polaków zagrożona

3. W trakcie porodu dowiedziała się o zdradzie męża. Porażająca sytuacja nastąpiła chwilę później

W serialu "Zmiennicy" Ewa Błaszczyk wcieliła się w postać Kasi Pióreckiej, która bardzo chciała zostać taksówkarzem. W tym celu kobieta przebiera się za mężczyznę i z doklejonymi wąsami udaje kierowcę taksówki o imieniu Marian Koniuszko. Serial do dzisiaj cieszy się ogromną popularnością, a wyjątkowa rola aktorki na zawsze zapisała się na kartach historii polskiej kinematografii.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe wytyczne GIS dla szkół. Wiemy, na jakich zasadach uczniowie mogą wrócić na lekcje
  2. Radosław Majdan znalazł się w dramatycznej sytuacji. Druzgocące wiadomości wyszły na jaw
  3. Nie mieli żadnych szans, wszyscy nie żyją. Służby przekazały druzgocącą wiadomość z polskiej miejscowości
  4. Zatrważające sceny nad Bałtykiem. Pilna ewakuacja 200-kilogramowego mężczyzny
  5. Tragiczna sytuacja Radosława Majdana. Media obiegły zatrważające doniesienia
  6. Żałobnicy nie wierzyli własnym oczom. W trumnie zaczęły się dziać niebywałe rzeczy, wszystko się nagrało
  7. 1400 zł świadczenia z ZUS czeka. Czas masz tylko do końca sierpnia
  8. Rewelacyjnie kisi ogórki według tajemnego przepisu. Wyjawił go, cała rodzina błaga mężczyznę o przetwory
  9. Polska płacze. Nie żyje Marian Haniszewski

jedzenie latem lepiej nie jeść tych produktów zagrożenieLepiej ich nie jeść latem. Grożą ogromnymi nieprzyjemnościamiCzytaj dalej

Źródło: Interia

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News