Rodzinna tragedia Ewy Bem. Te święta będą wyjątkowo trudne

Rodzinna tragedia Ewy Bem. Te święta będą wyjątkowo trudne Źródło: youtube.com/Fundacja Orange

Ewa Bem musiała zmierzyć się z najokropniejszą tragedią, jaka może spotkać matkę. Gwiazda musi sobie poradzić ze wszystkim konsekwencjami dramatu. Dla niej te święta z pewnością nie będą łatwe.

Ewa Bem przeżyła jedną z najgorszych tragedii. Dziś wokalistka próbuje na nowo dojść do siebie i odzyskać wewnętrzny spokój, jednak święta nigdy nie są łatwe. Zawsze kładzie się ogromny nacisk na rodzinny aspekt wszystkich uroczystości wielkanocnych, dlatego dramat piosenkarki nie daje o sobie zapomnieć.

Ewa Bem przeżyła prawdziwy dramat. Stara się żyć normalnie

Ewa Bem doświadczyła koszmaru, jakiego boi się każdy rodzic: musiała pogrzebać własne dziecko. Zaledwie 39-letnia Pamela przegrała walkę z glejakiem mózgu. Zostawiła męża i dwoje dzieci. To był ogromny cios dla matki, która przez cały czas bardzo wspierała córkę i towarzyszyła jej podczas całego procesu leczenia.

Gwiazda starała się jednak nie załamywać, a całą uwagę skupić na wnukach oraz młodszej córce, Gabrysi. Spotkania przy rodzinnym stole, zwłaszcza w czasie świąt, były dla piosenkarki mniej bolesne dzięki ich obecności, jednak smutek pozostał i zapewne nadal towarzyszy wokalistce podczas rodzinnych spotkań.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To już kolejne święta po okropnej tragedii. Gwiazda stara się, aby były jak najbardziej radosne

Wstrząsające przeżycia nie sprawiły jednak, że Ewa Bem się poddała. Ciągle jest matką i babcią, co daje jej siłę do działania. Z myślą o małych wnukach oraz 23-letniej córce piosenkarka stara się, aby każde święta były radosne. Tym razem czeka ją wyjątkowe wydarzenie - ma poznać nowego partnera Gabrysi. 

Mężczyzna pochodzi z Nowego Jorku i zajmuje się mikroekonomią. Po tegorocznej Wielkanocy planuje zabrać młodą graficzkę do Stanów Zjednoczonych, gdzie będzie mogła szlifować swój talent plastyczny. Ewa Bem będzie musiała pożegnać się z córką na wiele miesięcy, a świąteczny obiad będzie jedną z ostatnich wspólnych chwil obu kobiet.

Fakt, że niedługo druga córka także ją opuści, musi być przygnębiający dla gwiazdy. Choć stara się cieszyć szczęściem własnego dziecka, z pewnością wolałaby mieć ją przy sobie, zwłaszcza, że dziewczyna do tej pory studiowała za granicą.

 ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje brytyjski aktor. Śledczy podejrzewają zabójstwo na zlecenie!
  2. Zbigniew Wodecki miał romans z piękną aktorką? Podobno ukrywał to przed całym światem
  3. Barbara Kurdej - Szatan jest w ciąży?! "Brzusio rośnie"
  4. Podczas porodu oderwano dziecku główkę. Teraz sprawą zajmie się prokuratura we Wrocławiu
  5. Nagły zwrot w sprawie Bieniuka. Adwokaci oskarżycielki nie będą jej dalej reprezentować
  6. Dziś w nocy zamordowali dziennikarkę. TVN poinformował o ogromnej tragedii

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News