Śmierć córki była wielkim ciosem dla Ewy Bem. W końcu w jej życiu pojawił się przełom

Śmierć córki była wielkim ciosem dla Ewy Bem. W końcu w jej życiu pojawił się przełom Źródło: screen/YouTube/Fundacja Orange

Ewa Bem ma za sobą bardzo dramatyczne chwile. Polska piosenkarka jazzowa bardzo boleśnie przeżyła śmierć swojej córki i długo nie mogła pogodzić się ze stratą. Wiele wskazuje jednak na to, że w jej życiu znów zaświeciło słońce.

Ewa Bem ma za sobą bardzo dramatyczne momenty. Żadna matka nie chce przeżywać śmierci swojego dziecka, a wybitna piosenkarka jazzowa dwa lata temu musiała pożegnać swoją córkę Pamelę. Był to dla niej ogromny cios. Jej córka zmarła po ciężkiej walce z nowotworem, a gwiazda nie była w stanie kontynuować swojej kariery.

Ogromnym wsparciem w tych trudnych momentach okazała się kochająca rodzina. Pierwsza dama polskiego jazzu mogła liczyć na wsparcie swojej drugiej córki, jednak 23-latka wyprowadziła się do Stanów Zjednoczonych, aby zamieszkać z ukochanym. Ewa Bem doświadczyła wielu cierpień, wśród których na pierwszy plan wysuwała się samotność. 

Ewa Bem rozpaczała po śmierci ukochanej córki. Po dwóch latach w jej życiu szykuje się przełom

Trudno wyznaczyć optymalny czas trwania żałoby. Dla Ewy Bem strata córki była niewyobrażalnym ciosem i piosenkarka cierpiała bardzo długo. Wiele wskazuje jednak na to, że po dwóch latach w jej życiu znów zaświeciło słońce. Ta energiczna kobieta nie zamierza się poddawać i szuka sposobów, aby pokonać samotność. 

W życiu artystki szykuje się prawdziwy przełom. Do mediów dotarła informacja, że Ewa Bem planuje przeprowadzkę na Mazury. Jest to jedno z jej ukochanych miejsc, w których spędzała wakacje z mężami i dziećmi. Jej córka Pamela uwielbiała tam jeździć. Rodzina miała tam domek, który dziś wymaga generalnego remontu. Wokalistka nie ma zamiaru tracić ani chwili i od razu zabrała się za generalny remont.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Domek na Mazurach i czas dla wnuków. Pierwsza dama jazzu znalazła sposób na samotność i ból

Ewa Bem planuje przeprowadzkę na Mazury również ze względu na swoje wnuki. Artystka ma nadzieję, że będą mogły spędzać więcej czasu na łonie natury. Wizja wspólnych spacerów po lesie i grzybobrań jest dla piosenkarki bardzo dużym ukojeniem. Znajomi Ewy Bem wierzą, że to właśnie na Mazurach uda jej się odnaleźć upragniony spokój i harmonię.

- Wierzy, że i tym razem znajdzie ukojenie na Mazurach. Choć jednocześnie zdaje sobie sprawę, że w pierwszych chwilach spędzonych nad jeziorem po długiej przerwie, z oczu mogą popłynąć łzy - zdradza znajomy wokalistki.

Fani gwiazdy trzymają kciuki, aby w życiu ich ulubienicy na dobre zagościło słońce.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje znany reżyser. Przyszedł do szpitala z bólem nogi, ale już z niego nie wyszedł. Ta śmierć wstrząsnęła wszystkimi!
  2. Co się dzieje z Aleksandrą Kwaśniewską? Córka prezydenta ma już DOŚĆ. Posunęła się nawet do TEGO! Nie uwierzycie, co zrobiła
  3. Magda Gessler zamieściła rozpalające zmysły zdjęcie córki w samej bieliźnie. "Jestem dumna"
  4. Gwiazda TVN-u kupiła willę za 3,5 miliona złotych. Teraz oszczędza na wszystkim
  5. Feministki wygrały w sądzie. Będzie "Chryja pod Radiem Maryja" w dniu urodzin Rydzyka
  6. Brawo! Szelągowska z mamą ustawiły Wojewódzkiego do pionu, jak nikt inny wcześniej. Pokazały wielką klasę

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News