Ewa Bem śmierć córki
Wikipedia/Cezary Piwowarski
Joanna Szwalikowska - 25 Maja 2020

Ewa Bem przerwała milczenie po śmierci córki. Przejmujący wywiad, ciężko powstrzymać łzy

Ewa Bem po latach od śmierci córki w końcu zabrała głos. W niesamowicie wzruszającym wywiadzie wypowiedziała się na temat śmierci córki, która osierociła dwójkę dzieci. Przyznała również, że powoli zaczyna jej brakować muzyki, sceny oraz występów. To pierwsza tak poruszająca rozmowa od tragedii, która spotkała artystkę.

Ewa Bem jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych polskich wokalistek. Pierwsza dama polskiego jazzu rozpoczęła karierę w 1969 roku. Na początku występowała w zespole Bemibek założonym wraz z przyjacielem, jednak w latach 80. robiła karierę jako artystka solowa. W 2001 roku otrzymała dwa Fryderyki: za płytę oraz jako wokalistka roku.

pieniądze emeryci rządRząd wprowadza zmiany, które uderzają w emerytów. Wielu straci tysiące złotychCzytaj dalej

Ewa Bem przerywa milczenie poruszającymi słowami

Artystka urodziła dwie córki - Pamelę i Gabrielę. Pamela była dziennikarką, m.in. w stacji TVN24. W 2015 roku kobieta dowiedziała się, że zmaga się z guzem mózgu. Była wtedy w drugiej ciąży, mimo walki niestety Pamela zmarła dwa lata później. Od tej tragedii jej matka wycofała się z życia estradowego i publicznego. Poświęciła się opiece nad dwójką wnuków - Tomkiem i Basią.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

PogrzebJak wygląda pogrzeb zmarłego z koronawirusem? Pan Maciej ujawnił porażający opis procedurCzytaj dalej

- W momencie, kiedy Pamelka odeszła, ja odeszłam razem z nią. Udawałam, że żyję, choć mnie nie było. Nie miałam zainteresowania sprawami zawodowymi. Czekałam, kiedy Pamelka sama da mi jakiś znak. Do niedawna jakikolwiek powrót na scenę był poza moim myśleniem. W tej chwili już tak nie jest. Zaczynam powoli odczuwać chęć pobycia na scenie, zaśpiewania i posłuchania muzyków. Dziś tym wszystkim, którzy oczekują, że ja jeszcze coś zaśpiewam mogę powiedzieć, że jakieś światełko, w jakimś tunelu się zapaliło! – powiedziała artystka w Radiu Jazz.

Dzisiaj grzeje:

1. Błąd w liczeniu zakażonych w Polsce. Ministerstwo Zdrowia podało prawdziwą liczbę

2. Z ostatniej chwili: Do kiedy będziemy nosić maseczki? Minister Zdrowia odpowiedział

Fani twórczości Ewy Bem z pewnością będą zadowoleni. Jak wyznała artystka, są duże szanse na to, że powróci na scenę muzyczną. Dotychczas poświęcała całą swoją uwagę wychowywaniu wnuków, teraz czuje się gotowa, by powrócić w wielkim stylu. Kobieta zdradziła również, że na wydanie czeka płyta koncertowa nagrana jeszcze przed śmiercią córki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Łukasz Szumowski przekazał najnowsze informacje. Zapowiedział koniec obostrzenia
  2. Bokser bestialsko zamordował swoją partnerkę. Szczegóły zbrodni są zatrważające
  3. Media przekazały bardzo złe wieści. Chodzi o Agnieszkę Chylińską
  4. Zauważyła czarny worek na poboczu drogi. Zajrzała do środka i nogi się pod nią ugięły, od razu wyciągnęła telefon
  5. Jak długo zostaniemy w maseczkach? Szumowski wygadał się w programie na żywo, ogromne zaskoczenie
  6. Wyborna wiadomość dla mieszkańców polskiej miejscowości. Prezydent miasta znosi uciążliwą opłatę, żeby wesprzeć lokalnych handlarzy i kupców

źródło: JastrzabPost

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News