Zwyciężczyni Eurowizji ma problemy? Oficjalnie odwołano trasę po Polsce, fani są zaniepokojeni

Zwyciężczyni Eurowizji ma problemy? Oficjalnie odwołano trasę po Polsce, fani są zaniepokojeni Źródło: Flickr/David Jones

Zwyciężczyni konkursu piosenki Eurowizja z ubiegłego roku ma poważne kłopoty. Póki co nie podano oficjalnych powodów, ale fani zaczęli być poważnie zaniepokojeni tym co się dzieje z artystką.

Eurowizja w 2018 roku była jej, zgarnęła główną nagrodę. Planowała całą trasę koncertową w Polsce, ale niestety stało się coś niespodziewanego i nagle poinformowano, że trasa została odwołana. To wzbudziło spory niepokój wśród fanów, którzy domagają się wyjaśnień.

Gwiazda konkursu piosenki Eurowizja odwołuje trasę w Polsce

Gdy w ubiegłym roku wygrała konkurs piosenki Eurowizji, było wiadomo, że kolejną edycję zorganizuje jej kraj. Netta Barzilaj z Izraela zgarnęła główną nagrodę w konkursie dzięki utworowi "Toy". W sierpniu 2018 zaliczyła występ na polskim festiwalu "Magiczne Zakończenie Wakacji" w Kielcach. Jej kolejna wizyta w kraju była szykowana na początek roku 2020. 15 stycznia miała wystąpić w Klubie Muzycznym B17 w Poznaniu, 17 stycznia w Starym Maneżu w Gdańsku, a 18 stycznia w warszawskim Palladium. Organizatorzy wydali jednak zaskakujący komunikat.

- Szanowni widzowie, z przykrością informujemy, że trasa koncertowa Netty została odwołana. Informacje o zwrotach biletów przesyłane będą do Państwa od bileterii internetowych. W przypadku zakupu biletów w punktach stacjonarnych prosimy o zgłaszanie się do miejsca zakupu - informowano w komunikacie do fanów.

Powody odwołania koncertu, fani zaniepokojeni

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po odwołaniu koncertu fani są poważnie zaniepokojeni. Organizator nie podał powodów odwołania, a sama artystka w swoich mediach społecznościowych nie opublikowała żadnego oświadczenia. Ponadto na jej zdjęciu w tle na Facebooku, gdzie znajdują się terminy i miejsca tras, wciąż nie wykreślono odwołanych koncertów.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legenda. Zginął w wypadku, miał zaledwie 27 lat
2. Nie żyje legenda piłki nożnej. Grał w historycznym remisie Polaków na Wembley

Co ciekawe, utwór wokalistki, dzięki któremu zgarnęła w 2018 roku, główną nagrodę został uznany plagiatem. Koncern muzyczny Universal skierował pismo do agentów Netty, że jej utwór Toy narusza prawa autorskie. Okazało się, że piosenka miała zbyt dużo podobieństw do hitu Seven Nation Army grupy The White Stripes. Później poinformowano, że doszło do porozumienia, w wyniku którego Jack White, autor pierwotnego utworu, został dopisany jako współautor Toy. Co za tym idzie, będzie otrzymywał tantiemy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 13-latka zaczęła zażywać tabletki antykoncepcyjne. Mama dziewczyny o wszystkim wiedziała
  2. Nie żyje wielokrotny mistrz kraju. Federacja podała informacje o przyczynach śmierci, smutne wiadomości
  3. Pierwszy dzień zimy zaskoczył nawet synoptyków. IMGW już szykuje się do wydania alertów pogodowych
  4. Syn Maryli Rodowicz wypowiedział się na temat rozwodu rodziców. Bolesne słowa dla każdej matki
  5. Na Pomorzu tata zabił 5-letnią Milenkę. Nie poszedł do więzienia, mieszkańcy zamarli

Źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News