Wojciech Szczęsny, bramkarz polskiej reprezentacji na mistrzostwach Europy ma problemy ze zdrowiem. U piłkarza zachodzi podejrzenie krwiaka. 

Wojciech Szczęsny zagrał w niedzielnym meczu z Irlandią Północną podczas którego doznał urazu mięśni uda. Jak również poinformował lekarz polskiej reprezentacji, u polskiego bramkarza zachodzi podejrzenie krwiaka.

 – W wyniku zderzenia w pierwszej połowie z irlandzkim zawodnikiem Szczęsny doznał silnego stłuczenia mięśnia czworogłowego uda. Po wykorzystaniu możliwości diagnostycznych tutaj na miejscu już wiemy, że jest podejrzenie krwiaka w mięśniu. Jedziemy do Nantes na szczegółowe badania – powiedział mediom lekarz reprezentacji Polski.

Wojciech Szczęsny nie miał szczęścia w niedzielnym meczu jeśli chodzi o kolizje. Polak zderzył się dwukrotnie z innymi piłkarzami – z Łukaszem Piszczkiem i z jednym z irlandzkich zawodników.

Jak zapewnił również lekarz reprezentacji, pozostali polscy zawodnicy są zdrowi i gotowi na następny mecz, w którym zmierzymy się z Niemcami.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


bh, źródło: tvn24

...

Zobacz również