Jak donoszą media, polscy kibice przebywający w Marsylii zostali dotkliwie pobici przez Albańczyków. W sieci pojawiło się nagranie z incydentu. 

We wtorek wieczorem Polska reprezentacja w piłce nożnej w Marsylii rozegra swój ostatni mecz w fazie grupowej, w którym zmierzymy się Ukrainą. Mimo, że awans do następnej grupy mamy już praktycznie zapewniony to polscy kibice nie mogą przeoczyć takiej okazji.

ZOBACZ TAKŻE – Skandal na EURO’16: Angielscy kibice depczą polską flagę (video)

Z tego też powodu do Marsylii napływają fale polskich kibiców, jednak to co ich tam przywitało, przeszło wszelkie oczekiwania – w negatywnym tego słowa znaczeniu. Polaków napadła grupa albańskich kibiców. Inne relacje donoszą, że był to wynik prowokacji jednej ze stron.

ZOBACZ TAKŻE – EURO’16: Kibice rzucali cygańskim dzieciom monety, by popatrzeć jak o nie walczą (video)

Na jednym z kanałów YouTube należących do fanów albańskiego klubu piłkarskiego Plisat Prisztina opublikowano nagranie, na którym widzimy zmasakrowanego polskiego kibica podnoszonego przez innych. Mężczyzna został dotkliwie pobity przez albańskich „fanów” piłki nożnej.

ZOBACZ TAKŻE – Francuski kelner z koszulką Polski hitem internetu. Wszystko przez „nazwisko”

 

Z kolei na portalach społecznościowych zaczęły się pojawiać fotografie przedstawiające zakrwawionych Polaków, których również pobili albańscy kibice.

ZOBACZ TAKŻE – Niesamowita historia: Mecz pomiędzy Polakami a SS w 1944. Gola strzelił Lewandowski

fot. twitter
fot. twitter

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

bh

...

Zobacz również