Znany bank zniknie z Polski?! Klienci są przerażeni

Znany bank zniknie z Polski?! Klienci są przerażeni

Euro Bank jest jednym z najpopularniejszych banków w naszym kraju. Jednak teraz jego klienci boją się o to, co się stanie z ich środkami zebranymi na kontach. Wszystko przez to, że bank już niedługo może zniknąć z naszego kraju.

Euro Bank już w drugim kwartale 2019 może zostać przejęty przez Bank Milenium. Chodzi dokładniej o przejęcie 99,787% akcji Euro Banku za kwotę 1,8 mld złotych. Kiedy dojdzie do finalizacji tej transakcji, zaplanowana została gigantyczna fuzja, która ma połączyć oba banki w jeden gigantyczny. Dzięki temu powstanie nowy bank, który liczbą placówek i klientów zajmie 3 miejsce w Polsce.

Euro Bank zostanie przejęty, co to oznacza dla jego klientów?

Euro Bank ma ponad 1,5 miliona klientów, którzy już w przyszłym roku mogą zostać przejęci przez zupełnie inny bank. Wiele osób obawia się co w takim wypadku stanie się z ich kontami, które niekiedy były prowadzone przez lata. Na szczęście klienci tego banku nie muszą się martwić, że stracą swoje środki, które były gromadzone przez te wszystkie lata. Co więcej, dzięki temu zyskają wiele nowych możliwości, które do tej pory nie były dla nich dostępne. Chodzi o możliwość korzystania z Bliku czy Apple Pay, które w Banku Milenium mają zostać uruchomione już w 2019 roku. Co więcej, szefostwo spółki, która przejmie Euro Bank, widzi w tym szansę na gigantyczny rozwój i stanie się największym kredytodawcą w naszym kraju.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Jestem przekonany, że transakcja znacząco zwiększy zysk i skalę działania Banku Millennium oraz sprawi, że staniemy się wiodącym kredytodawcą zaspokajającym potrzeby pożyczkowe Polaków. Istotny jest również fakt, że Bank zrealizuje tę transakcję bez podwyższania kapitału własnego - mówi Fernando Bicho, Wiceprezes Zarządu Banku Millennium. Nie ulega wątpliwości, że jest to gigantyczna szansa dla Banku Milenium, aby zatrząść polską bankowością i bez wątpienia kierownictwo tej nowej spółki postara się to jak najlepiej wykorzystać. Jednak dotychczasowi klienci Euro Banku nie będą się czuli pewnie, póki nie przekonają się dokładnie, z czym będzie się wiązać przejęcie ich banku. Nie wykluczone, że niektóre zmiany zostały teraz umyślnie przemilczane, aby nie wzbudzać jeszcze większego niepokoju.Najlepsze newsy dnia:

  1. To będzie najgłośniejszy rozwód w historii?! Agata Duda ma już dość
  2. Wassermann aż się zagotowała! Tusk wbił ją w ziemię jak kiepa
  3. Szokująca teoria ujrzała światło dzienne. Opisują, jak komuniści wspierali Kaczyńskiego
  4. Znaki zodiaku, które są największymi kłamczuchami. Cała prawda
  5. Pitbull nie ma szans na dom? Wszystkie psy zostały adoptowane, tylko nie on
Następny artykuł